Tai buvo devintoji "Devils" pergalė iš eilės ir trečias geriausias rezultatas klubo istorijoje. Komandos rekordas - 13 pergalių iš eilės.

D. Zubrus pasižymėjo 16-ąją min. (2:0). Nugalėtojams įvarčius taip pat pelnė Vitalijus Višnevskis ir Travis Zajacas.

"Capitals" gretose pasižymėjo Aleksandras Siominas ir Brooksas Laichas.

D. Zubrus žaidė 15 min. 42 sek., kartą smūgiavo į vartus ir antrajame kėlinyje buvo 2 min. pašalintas iš aikštės.

Lietuvis per 28 šio sezono rungtynes pelnė 6 įvarčius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

"Devils" klubas, po 28 rungtynių turintis 34 taškus, Rytų konferencijoje pakilo į antrąją vietą.

Tuo tarpu absoliutus lyderis "Detroit Red Wings" klubas savo aikštėje 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) sutriuškino "Minnesota Wild" ekipą ir pratęsė pergalių seriją iki penkių. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė Henrikas Zetterbergas, po kartą pasižymėjo Jiri Hudleris ir Johanas Franzenas. Detroito komandos vartininkas Dominikas Hašekas atrėmė visus 17 varžovų smūgių.

Vakarų konferencijoje ir absoliučioje įskaitoje pirmaujanti "Red Wings" ekipa po 28 mačų turi 42 taškus.