„Lazio“ prarado dar du taškus, o „Atalanta“ šešių įvarčių fiestoje sutriuškino „Napoli“ ekipą.

Čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ svečiuose palaužė „Fiorentina“ pasipriešinimą ir triumfavo rezultatu 2:0. Septinta vietą 2007 metų "Auksinio kamuolio" rinkimuose užėmęs Zlatanas Ibrahimovičius pasižymėjo dvejais rezultatyviais perdavimais.

Jau 10-ą rungtynių minutę švedas perdavė kamuolį komandos draugui Luisui Jimenezui, kuris taikliai smūgiavo į savo buvusios komandos vartus. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Z. Ibrahimovičius dar kartą surado laisvą komandos draugą, šįsyk Julio Cruzą, ir šis smūgiu į tolimajį apatinį kampą padvigubino savo ekipos persvarą.

Visgi čempionato lyderiui dar labiau į priekį neleido atitrūkti „Roma“, kuri namuose 2:1 įveikė 4-oje vietoje esantį „Udinese“ klubą. Udinės komandos gretose susitikimą dėl raudonų kortelių baigė tik devyni žaidėjai.

Visai kitaip šis turas susiklostė kitam sostinės klubui. Nelabai sėkmingai sezoną pradėjęs „Lazio“ ir toliau buksuoja – šįsyk ekipa svečiuose sužaidė 1:1 su „Siena“.

Tuo tarpu „Atalanta“ išlaikė aukštą šeštą poziciją turnyrinėje lentelėje, namuose net 5:1 sutriuškinusi „Napoli“ ekipą. Jau 47-ą minutę Bergamo klubas pirmavo 4:0 ir buvo aišku, kad likusi rungtynių dalis tebus formalumas.

26‘ [2 – 1] Rodrigo Taddei

78‘ ir 79‘ iš aikštės išvaryti Giampiero Pinzi ir Andrea Dossena („Udinese“).

21‘ [1 – 0] Massimo Paci.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)