Pagal varžybų reglamentą kauniečiai palaukė varžovų 45 minutes, tačiau galutinį sprendimą, ar jiems bus įskaityta pergalė be kovos, priims LFF Drausmės komisija.

Autsaiderių rungtynėse svarbią pergalę iškovojo sostinės "Geležinis vilkas", namuose nugalėjęs Kėdainių "Nevėžį" 1:0 ir išstūmęs varžovus į pirmąją lygą. Vilniečiai surinko 18 taškų, o šešiais atsiliekantys kėdainiškiai per likusias dvejas rungtynes jau negali aplenkti varžovų pagal tarpusavio rungtynių rezultatus.

Dar vieną žingsnį link trečiosios vietos žengė Panevėžio "Ekranas", svečiuose įveikęs Marijampolės "Sūduvą" 1:0 ir surinkęs 51 tašką (29). Teorinių galimybių tebeturintis "Žalgiris" yra surinkęs 41 tašką (27).

Sekmadienį rungtynėse tarp Šiaulių "Sakalo" ir Kauno "Inkaro" užfiksuotos lygiosios 1:1 (1:1). Aikštės šeimininkai po Nerijaus Astrausko (12 min.) įvarčio pirmavo, tačiau Vidas Kaušpadas pirmojo kėlinio pabaigoje (43 min.) iš 11 m baudinio rezultatą išlygino.

Po šių lygiųjų komandų pozicijos turnyro lentelėje nepakito: "Sakalas" - septintas, o "Inkaras" - penktas.

Rungtynių statistika

"Geležinis vilkas" - "Nevėžis" 1:0 (0:0).
Įvartis: Nerijus Sasnauskas (70).
Įspėti Romas Pranckevičius; Darius Adomaitis.

"Sūduva" - "Ekranas" 0:1 (0:1).
Įvartis: Aurimas Kučys (23).
Įspėti Tomas Sendžikas, Vitalis Stankevičius; Povilas Lukšys, Aurimas Kučys.

"Sakalas" ir "Inkaras" 1:1
"Sakalas": Nerijus Astrauskas (12)
"Inkaras": Vidas Kaušpadas (43)

"FBK Kaunas" - "Žalgiris" - svečiai neatvyko dėl autobuso gedimo.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. "FBK Kaunas"       29 23  4  2 79-17 73
2. "Atlantas"         29 19  5  5 54-21 62
3. "Ekranas"          29 15  6  8 40-23 51
4. "Žalgiris"         27 10 11  6 38-28 41
5. "Inkaras"          30 11  6 12 31-29 40
6. "Sūduva"           28 9   7 12 37-45 34
7. "Sakalas"          29 7   9 12 28-49 31
8. "Geležinis vilkas" 31 4   6 21 26-74 18
9. "Nevėžis"          30 2   6 22 19-67 12.