Madride vykusiame mače šeimininkai į priekį išsiveržė 12-ą minutę, kai įspūdingai apsikeitęs perdavimais su tautiečiu Marcelo brazilas Robinho galva nuginklavo "Mallorca" vartininką.

Tačiau tas pats Marcelo po kelių minučių buvo priverstas griebtis už galvos, kai nepataikė į kamuolį ir taip leido Fernando Varelai išbėgti vienam prieš Ikerą Casillasą bei išlyginti rezultatą.

Nors dar po kelių minučių Robinho atstatė "Real" pranašumą, pasinaudojęs sumaištimi "Mallorca" gynyboje, dar nesibaigus pirmajam kėliniui F. Varela įspūdingu smūgiu iš beveik 25 metrų vėl išlygino rezultatą.

Įpusėjus antrajam kėliniui Danielis Guiza smūgiu iš maždaug 14 metrų įmušė trečiąjį svečių įvartį, tačiau "Real" kapitonas Raulis jau po trijų minučių pasiuntė kamuolį į tuščius vartus vos iš kelių metrų.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo olandas Ruudas van Nistelrooy, po preciziško Raulio perdavimo atsidūręs visiškai vienas prieš vartininką ir nesunkiai įmušęs pergalingą įvartį.

Bene labiausiai intriguojančioje dvikovoje vakare "Villarreal" namuose priemė "Sevilla" ekipą. Pirmieji į priekį po Guillermo Franco įvarčio išsiveržė šeimininkai, tačiau jų persvarą jau po minutės panaikino "Sevilla" žvaigždė Freddie Kanoute, o nepaisant Danielio Alveso pašalinimo prieš pertrauką antrojo kėlinio pradžioje svečius į priekį išvedė kitas puolėjas Luisas Fabiano.

Tačiau "Villarreal", kaip ir čempionato lyderis "Real" kiek anksčiau vykusiame mače, sugebėjo nugalėti sėkmingiau sužaidęs paskutinį pusvalandį - 68-ą minutę G. Franco pavyko išlyginti skirtumą, o pergalę šeimininkams nulėmė likus keturioms minutėmis iki pagrindinio laiko pabaigos Matiaso Fernandezo realizuotas 11 metrų baudinys.

Ši pergalė leido "Villarreal" pakilti į antrąją turnyro lentelės poziciją ir toliau išlaikyti vos vieno taško deficitą nuo pirmaujančio "Real".

12 turo sekmadienio rungtynių statistika:

La Korunjos "Deportivo" 0 - 1 Santandero "Racing"

69` [0 - 1] Mohamed Tchite

90` iš aikštės pašalintas Filipe Kasmirski ("Deportivo").

Barselonos "Espanyol" 2 - 1 Bilbao "Athletic"

2` [0 - 1] Igor Gabilondo

40` [1 - 1] Raul Tamudo

90` [2 - 1] Aitor Ocio (į savus vartus)

90+5` iš aikštės pašalintas Jarque ("Espanyol").

Sevilijos "Betis" 2 - 1 "Zaragoza"

34` [0 - 1] Andres D'Alessandro

80` [1 - 1] Mariano Pavone

90` [2 - 1] Mariano Pavone

"Valladolid" 1 - 0 Valensijos "Levante"

70` [1 - 0] Carlos Martins

82` iš aikštės pašalintas Gerard ("Valladolid").

Huelvos "Recreativo" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"

"Almeria" 0 - 0 Madrido "Atletico"

Madrido "Real" 4 - 3 "Mallorca"

12` [1 - 0] Robinho

14` [1 - 1] Fernando Varela

17` [2 - 1] Robinho

37` [2 - 2] Fernando Varela

59` [2 - 3] Daniel Guiza

62` [3 - 3] Raul

73` [4 - 3] Ruud van Nistelrooy

"Villarreal" 3 - 2 "Sevilla"

31' [1 - 0] Guillermo Franco

32' [1 - 1] Frederic Kanoute

50' [1 - 2] Luis Fabiano

68' [2 - 2] Guillermo Franco

86' [3 - 2] Matias Fernandez (11 m b.)

44' Daniel Alves ("Sevilla") pašalintas iš aikštės.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)