„Sunderland“ klubas susikovė su du pralaimėjimus iš eilės patyrusiu „Newcastle“ klubu ir iškovojo lygiąsias 1-1.

Kitame mače absoliutus lygos autsaideris „Derby“ namuose susitiko su turnyrinės lentelės vidutinioku Londono „West Ham“ klubu ir triuškinamai pralaimėjo varžovams 0-5.

„Derby“ ekipa jau 521 minutę „Premier“ lygos čempionate nesugeba įmušti įvarčio ir neiškovojusi nei vienos pergalės su 6 taškais toliau lieka turnyro lentelės dugne.

Vakariniame mače ginklus surėmė „Liverpool“ ir Londono „Fulham“ klubai.

Mačui artėjant link pabaigos "Liverpool" klubui galiausiai pavyko pralaužti „Fulham“ gynybą. 81-ąją minutę aikštėje po keitimo pasirodęs puolėjas Fernando Torresas tiksliai mušė į apatinį vartų kampą.

Netrukus „Liverpool“ padvigubino savo pranašumą. 84-ąją minutę gynėjas iš JAV Carlosas Bocanegra būdamas labai arti baudos aikštelės prasižengė prieš Peterį Crouchą, bet teisėjas parodė į 11 metrų žymę. Baudinį įmušė "Liverpool" kapitonas Stevenas Gerrardas.

R. Benitezo auklėtiniams pavyko nutraukti dviejų nelaimėtų rungtynių seriją ir pakilti į 4-ąją poziciją, tuo tarpu „Fulham“ ekipai bent iki sekmadienio pavyko išsaugoti 13-ąją vietą.