Pergalę Anaheimo komandai lėmė Andy McDonaldo realizuotas baudinys. Šis ledo ritulininkas pelnė įvartį trečiajame kėlinyje išlygindamas rezultatą 2:2 ir išplėšdamas pratęsimą.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Ryanas Getzlafas.

"Sharks" ekipai įvarčius pelnė Torrey Mitchellas ir Joe Thorntonas.

"Ducks" komanda, turinti 17 taškų po 18 rungtynių, Vakarų konferencijoje užima trečiąją vietą. "Sharks" su 16 taškų po 16 mačų žengia aštunta.

Kitose penktadienio rungtynėse "Detroit Red Wings" klubas namuose 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjo "Columbus Blue Jackets" ledo ritulininkus ir susigrąžino absoliutaus lyderio poziciją.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Danas Cleary, po vieną - Tomasas Holmstromas ir Henrikas Zetterbergas.

"Blue Jackets" ekipoje pasižymėjo Rickas Nashas.

"Red Wings" sąskaitoje - 27 taškai po 17 rungtynių. "Blue Jackets" ledo ritulininkai, turintys 18 taškų po 15 mačų, Vakarų konferencijoje užima penktąją vietą.