Madrido klubas "Santiago Bernabeu" stadione buvo netikėtai užkluptas nepasiruošęs jau pirmą minutę, kai po tolimo vartininko Dudu Aouate perdavimo La Korunjos "Deportivo" saugas Verdu nuo galinės linijos sėkmingai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur Xisco pergudravo Cristophą Metzelderį ir nuginklavo vartų sargą Ikerą Casillasą.

Vis dėlto svečiai persvara džiaugėsi vos šešias minutes, kai už pražangą prieš Ruudą van Nistelrooy buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo pats olandas, įmušęs trečią įvartį Ispanijos čempionate šį sezoną.

Tačiau rezultatui išsilyginus žaidimas taip pat tapo lygus - nė vienai ekipai nesisekė perimti iniciatyvos. Galiausiai "Real" pavyko išsiverži į priekį likus žaisti dešimt minučių, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Raulis pasižymėjo smūgiu iš arti.

Paskutinę rungtynių minutę pergalę įtvirtino Robinho, po puikaus Guti perdavimo pergudravęs du gynėjus ir D. Aouate bei pasiuntęs kamuolį į vartus.

Daug lengvesnės rungtynės buvo ilgamečiams "Real" varžovams "Barcelona" futbolininkams - nuo pat rungtynių pradžios ne kartą "Almeria" vartams grasinę katalonai į priekį išsiveržė 37-ą minutę, kai po puikaus jaunojo Giovani dos Santoso žaidimo prancūzui Thierry Henry beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Šeimininkai ir toliau visiškai dominavo aikštėje, kol rungtynėms artėjant į pabaigą padvigubino persvarą - dar kartą sužibėjo jaunasis meksikietis G. dos Santosas, kairiajame baudos aikštelės krašte suklaidinęs Bruno ir uždirbęs 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo po keitimo aikštėje pasirodęs kitas jaunasis talentas Lionelis Messi.

Negana to, per paskutiniąsias penkias minutes "Barcelona" galėjo dar padidinti persvarą, tačiau savo progų neišnaudojo G. dos Santosas ir T. Henry. "Barca" šventė pergalę rezultatu 2:0.

Sevilijoje naujojo trenerio Manolo Jimenezo vadovaujama vietos komanda pademonstravo, kad nejaučia stratego Juande Ramoso netekties ir 3:0 sutriuškino "Valencia" klubą.

"Valencia" ekipai tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas per paskutines penkerias rungtynes visuose turnyruose, tuo tarpu "Sevilla" iškovojo trečią pergalę iš eilės ir turnyro lentelėje šoktelejo į dešimtą vietą.

Vienodai taškų su "Valencia" vis dar turi "Villarreal", kuris išvykoje nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "Zaragoza" ekipai.

Į penktąją poziciją pakilo svečiuose po vienintelio Diego Forlano įvarčio prieš "Levante" laimėjęs "Atletico", aštuntas žengia namuose "Getafe" įveikęs "Racing Santander", trečią pergalę pasiekė "Murcia", o "Valladollid" svečiuose nesugebėjo išsaugoti dviejų įvarčių persvaros mače su "Osasuna".

9 turo sekmadienio rungtynių statistika:

Valensijos "Levante" 0 - 1 Madrido "Atletico"

27` [0 - 1] Diego Forlan

"Barcelona" 2 - 0 "Almeria"

37` [1 - 0] Thierry Henry

81` [2 - 0] Lionel Messi (11 m.)

Pamplonos "Osasuna" 2 - 2 "Valladolid"

36` [0 - 1] Alvaro Rubio

52` [0 - 2] Jonathan Sesma

72` [1 - 2] Dady

78` [2 - 2] Dady

80` iš aikštės pašalintas Enrique Corrales ("Osasuna")

Santandero "Racing" 2 - 0 Madrido "Getafe"

39` [1 - 0] Oscar Serrano

74` [2 - 0] Jorge Lopez

Madrido "Real" 3 - 1 La Korunijos "Deportivo"

1` [0 - 1] Xisco

7` [1 - 1] Ruud van Nistelrooy

79` [2 - 1] Raul

89` [3 - 1] Robinho

80` iš aikštės pašalintas Sergio ("Deportivo")

"Murcia" 1 - 0 Huelvos "Recreativo"

46` [1 - 0] Mario Regueiro

"Zaragoza" 4 - 1 "Villarreal"

37` [1 - 0] Ricardo Oliveira

49` [2 - 0] Oscar

66` [3 - 0] Diego Milito (11 m.)

78` [4 - 0] Sergio Garcia

81` [4 - 1] Robert Pires

88` iš aikštės pašalintas Francisco Pavon ("Zaragoza")

"Sevilla" 3 - 0 "Valencia"

9' [1 - 0] Frederic Kanoute

73' [2 - 0] Christian Poulsen

86' [3 - 0] Luis Fabiano

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)