D. Kasparaitis ketvirtadienio rungtynėse nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus bei pirmame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Trevoras Lindenas, po vieną - pirmadienį iš Edmontono "Oilers" klubo įsigytas Chadas Kligeris (Čadas Klidžeris) ir Saku Koivu. Svečių gretose pasižymėjo Patrickas Kjellbergas (Patrikas Kjelbergas) ir Drake'as Berehowsky (Dreikas Berehovskis).

Surinkę 24 taškus, "Canadiens" ledo ritulininkai kartu su Floridos "Panthers" klubu tebėra absoliutūs lygos autsaideriai.

Antrąsias rungtynes iš eilės lygiosiomis po pratęsimo ketvirtadienį baigė Dariaus Kasparaičio Pitsbergo "Penguins" komandą. Šįkart "Penguins" ekipai pavyko pasiekti lygiąsias - 1:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0) - svečiuose rungtynėse su Tampa Bay "Lightning" ledo ritulininkais.

Kaip ir ankstesniame mače, dėl kojos traumos lietuvis ketvirtadienį nerungtyniavo.

Po 25-erių metų latvio Kasparo Astašenkos įvarčio pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pirmavo, tačiau 20-ą trečiojo kėlinio sekundę čekas Jaromiras Jagras (19-as įvartis sezone) rezultatą išlygino. Beje, Latvijos ledo ritulininkas "Lightning" sudėtyje žaidė keturioliktąsias NHL rungtynes, nors klube yra nuo praėjusio sezono.