Prancūzijos žaidėjai nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir užgulė lietuvių vartus. Jau pirmąją rungtynių minutę pasižymėti galėjo Franckas Ribery, tačiau Žydrūnas Karčemarskas šiek tiek lietė kamuolį, kuris atsitrenkęs į skersinį nuskriejo už vartų.

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkų persvara buvo akivaizdi. Lietuviams sunkiai sekėsi atlikti bent kelis tikslius perdavimus bei pereiti į varžovų aikštės pusę ir tekdavo gynyboje atmušinėti prancūzų atakas.

15 min. po stipraus Florent'o Maloudos smūgio kamuolys vėl sudrebino Lietuvos rinktinės vartų skersinį.

Visą dėmesį sutelkę į lietuvių vartų šturmą prancūzai netrukus galėjo būti nubausti. 18 min. bene pirmoji lietuvių ataka galėjo pasibaigti įvarčiu – puikiai kairiuoju kraštu prasiveržusio Audriaus Kšanavičiaus smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą. Nuo virpsto kamuolys atšoko Edgarui Jankauskui, tačiau Lietuvos rinktinės puolėjas nesugebėjo jo nukreipti praktiškai į tuščius vartus.

Vos nepraleidę įvarčio prancūzai vėl ilgam perėjo į Lietuvos komandos aikštės pusę ir surengė kelias itin pavojingas atakas, tačiau pirmajame kėlinyje sėkmė šypsojosi lietuviams ir varžovai sukurtų progų realizuoti nesugebėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje lietuvius vėl išgelbėjo Ž. Karčemarskas, virš vartų nukreipęs nuo baudos aikštelės linijos smūgiuotą T. Henry kamuolį.

60 min. pavojingai iš 17 metrų smūgiavo F.Ribery. Laimei, kamuolys prasikriejo šalia vartų.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo ne taip aktyviai kaip pirmąjį, tačiau bėgant laikui prancūzai vis dažniau atakavo lietuvių vartus, o Lietuvos rinktinės atakos strigdavo jau aikštės viduryje.

64 min. atakos smaigalyje atsidūrė T. Henry, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į Ž. Karčemarsko rankas.

74 min. lietuviams vėl nusišypsojo Fortūna, kai iš arti į vartus nepataikė po keitimo aikštėje pasirodęs Hatemas Ben Arfa.

Tačiau 78 min. ilgai lietuvius lydėjusi sėkmė atsuko nugarą – pasinaudojęs sumaištimi prie Lietuvos rinktinės vartų kamuolį į tinklą pasiuntė T. Henry.

Vos sutrikusiems lietuviams pradėjus žaidimą iš aikštės vidurio ir grubiai suklydus, į nokautą Lietuvos komandą pasiuntė tas pats T.Henry – 2:0.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas liko nepakitęs.

Pelnęs du įvarčius T. Henry tapo rezultatyviausiu visų laikų Prancūzijos rinktinės žaidėju (43 įvarčiai), į antrą vietą išstūmęs dabartinį UEFA prezidentą Michelį Platini (41 įv.)

Lietuva: Žydrūnas Karčemarskas, Ignas Dedura, Andrius Skerla, Tomas Žvirgždauskas, Tomas Danilevičius, Mindaugas Kalonas (63' Mantas Savėnas), Edgaras Jankauskas, Igoris Morinas, Arūnas Klimavičius, Audrius Kšanavičius (78' Tadas Labukas), Aurimas Kučys ( 85' Andrius Velička).

Prancūzija: Mickaelis Landreau, Ericas Abidalis, Williamas Gallas, Claude'as Makelele, Florent'as Malouda, Jeremy Toulalanas, Karimas Benzema, Thierry Henry, Lilianas Thuramas, Lassana Diarra (70' Hatemas Ben Arfa), Franckas Ribery.

Po pergalės prancūzai tapo B grupės lyderiais, nes iki trečiadienio pirmavusi Škotijos rinktinė išvykoje netikėtai 0:2 nusileido Gruzijai. Kitose rungtynėse Ukraina 5:0 sutriuškino Farerų salas.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė lapkričio 17-ą dieną Kaune žais su Ukrainos futbolininkai, o atrankos varžybas baigs susitikimu išvykoje su gruzinais lapkričio 21-ąją.

B grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)