Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" auklėtinė surinko 6,5 taško iš 9 galimų ir trečius metus iš eilės pateko tarp šešių stipriausių Europos jaunių šachmatininkių.

Nugalėjo rusė Ina Ivachinova, pelniusi 7,5 taško. Kita lietuvė Einora Juciūtė (3 tšk.) liko 48-a.

Šioje amžiaus grupėje varžėsi 57 dalyvės.

Merginų amžiaus grupėje iki 16 metų Gintarė Paulauskaitė su 6 taškais tarp 71 dalyvės užėmė aštuntąją vietą. Vaikinų grupėje Matas Narmontas, surinkęs 5,5 taško iš 9 galimų, tarp 88 dalyvių buvo 16-as.

Lietuvai Senojo žemyno pirmenybėse atstovavo 13 sportininkų. Europos čempionate penkiose amžiaus grupėse dalyvavo 758 jaunieji šachmatininkai.

Šiais metais Lietuvos jaunių dar laukia išbandymas pasaulio čempionate, kuris vyks lapkričio 17-29 dienomis Antalijoje (Turkija).

Lietuvos šachmatininkų rezultatai:

iki 18 metų - 4. Deimantė Daulytė (6,5 tšk.), 48. Einora Juciūtė (3); 65. Tauras Narmontas (3);

iki 16 metų - 8. Gintarė Paulauskaitė (6), 41. Dominyka Batkovskytė (4,5); 16. Mantas Narmontas (5,5);