Nesėkmę Latvijoje patyrė Šiaurės Airija, o Italijos ir Prancūzijos dvikova baigėsi be įvarčių.

A grupėje Serbijos rinktinės futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti Suomijos ekipos. Mačas pasibaigė be įvarčių 0-0.

Kitose rungtynėse tarp Portugalijos ir Lenkijos užfiksuotos kovingos lygiosios 2:2.

Portugalai dominavo mače, bet pirmoj kėlinio pabaigoje į priekį kiek netikėtai išsiveržė lenkai - pasižymėjo Mariušas Lewandowskis.

Antrajame kėlinyje sužaidus penkias minutes portugalams pavyko išlyginti rezultatą, kai įvartį pelnė Maniche, o 73-iąją minutę „Man Utd“ saugas Cristiano Ronaldo tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.Tačiau pačioje rungtynių pabaigoje po Jaceko Krzynoweko smūgio kamulys atšoko nuo virpsto ir nuo portugalų vartininko Ricardo nugaros įskriejo į vartus.

Lenkai sugebėjo išplėšti svarbų tašką ir išlikę lyderiais pribloškė portugalus, kuriuos nuo pirmosios vietos vis dar skiria keturi taškai.

B grupėje savo padėtį gerokai susikomplikavo Ukraina, kuri išvykoje nesugebėjo įveikti Gruzijos. 9-ąją minutę Olego Blokhino vadovaujamą komandą į priekį išvedė puolėjas Olegas Šelajevas, bet priešpaskutinę minutę rezultatą išlygino Davidas Siradze.

Kitose rungtynėse Pasaulio čempionė Italijos ekipa namuose su Prancūzija sužaidė be įvarčių.

Po lygiųjų prancūzai toliau pirmauja grupėje, o į antrą vietą aplenkę Italiją pakilo škotai, kurie savo aikštėje 3:1 nugalėjo Lietuvos rinktinę.

C grupėje Vengrija 1:0 įveikė Bosnijos ir Hercegovinos vienuolikę. Pergalingą įvartį 39-ąją minutę iš 11 metrų žymos įmušė Zoltanas Gera.

Pergalę minimaliu rezultatu 1-0 po Steffeno Iverseno įvarčio taip pat iškovojo Norvegijos rinktinė, išvykoje palaužusi Moldovą. Trečiose šios grupės rungtynėse Maltoje buvo užfiksuota sensacija, kai vietos futbolininkai rezultatyviomis lygiosiomis 2-2 baigė mačą su Turkija. Turkai prarado du svarbius taškus ir grupėje lieka treti.

D grupėje Čekija neturėjo vargo su San Marinu - 3:0. Pergalė leido čekams pakilti į antrąją vietą grupėje, nes Slovakija namuose sugebėjo išplėšti lygiąsias rungtynėse su Airija. Per pridėtinį laiką - 91-ą min. - lygiąsias slovakams išplėšė Marekas Čechas.

Labai užtikrintai ir toliau žaidžia Vokietijos rinktinė, kuri svečiuose 2-0 užtikrintai nugalėjo Velsą. Abu įvarčius pelnė Miuncheno „Bayern“ puolėjas Miroslavas Klose.

E grupėje Rusija tik mačo pabaigoje iškovojo įtikinamą pergalę prieš Makedoniją 3:0.

Labai svarbią pergalę 3:0 prieš Izraelį iškovojo Anglijos rinktinė. 20-ąją minutę Shaunas Wrightas-Phillipsas pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą. Antrojo kėlinio pradžioje po ilgos pertraukos rinktinėje pasižymėjo ir „Newcastle“ klubo puolėjas Michaelas Owenas. 66-ąją min.

„Man City“ žvaigždė Micah Richardsas įtvirtino laimėjimą rezultatu 3-0.

Nesunkią pergalę iškovojo ir Kroatijos ekipa, kuri 2:0 nugalėjo Estiją. Abu įvarčius pelnė „Arsenal“ ekipai atstovaujantis brazilas Eduardo Da Silva.

F grupėje mūsų kaimynai latviai gan netikėtai šventė pergalę 1:0 rungtynėse su Šiaurės Airija. Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 55-ąją minutę. Po Mario Verpakovskio perdavimo kamuolį į savus vartus nukreipė Chrisas Bairdas.

Intriguojančioje Skandinavijos komandų dvikovoje mačas tarp Švedijos ir Danijos rinktinių baigėsi rezultatu 0:0. Tuo tarpu Ispanija, po Xabi Alonso pašalinimo beveik visą mačą žaidusi dešimtyje prieš Islandiją, tik pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti lygiąsias 1:1, kai rezultatą 86-ą min. spėjo išlyginti Andresas Iniesta.

G grupėje Olandija namuose 2-0 įveikė iki tol pralaimėjimų nepatyrusią Bulgarijos komandą.

Baltarusija savo aikštėje rezultatu 1-3 turėjo pripažinti grupės lyderės Rumunijos pranašumą.

Tik dėl ketvirtosios vietos jau kovojanti Slovėnija išvykoje 3-0 sutriuškino Liuksemburgą. Dublį šiame mače atliko Klemenas Lavričius.