Pirmosiose šios dienos rungtynėse „Liverpool“ klubas savo „Anfield“ stadione priėmė pirmenybių naujokus „Derby“ futbolininkus. Aikštės šeimininkai iš karto perėmė iniciatyvą į savo rankas ir tolimą „raudonųjų“ gynėjo Danielio Aggerio smūgį po rikošeto atmušė „Derby“ vartininkas Stephenas Bywateris, kuris po to taip pat išgelbėjo komandą po Fernando Torreso atakos galva.

Vis dėlto „Liverpool“ galiausiai pramušė „avinų“ vartininką 27-ąją minutę: saugas Xabi Alonso atliko baduos smūgį iš maždaug 40 metrų, ir puolėjas Dirkas Kuytas suklaidino „Derby“ vartų sargą taip neleisdamas jam sureaguoti į ispano smūgį.

Prieš pat pertrauką pirmąjį įvartį „Liverpool“ gretose pelnė iš „Ajax“ ekipos įsigytas puolėjas iš Olandijos Ryanas Babelis. Jis gavo gynėjo Alvaro Arbeloa perdavimą, vienu lietumu „nušovė du zuikius“ Andy Griffiną ir Claude`ą Daviesą ir pramušęs meistriškai nuginklavo S.Bywaterį.

Antrajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių krito ir trečiasis įvartis, kurį po Xaviero Mascherano atlikto perdavimo pelnė ispanas F.Torresas. 69-ąją minutę rezultatas tapo jau 4-0, o pasižymėjo X.Alonso, kuris pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

76-ąją minutę F.Torresas susižaidė su D.Kuytu, šio smūgį atmušė vartininkas, bet po keitimo pasirodęs ukrainietis Andrejus Voroninas buvo pirmasis prie kamuolio ir jam beliko įmušti penktąjį „LIverpool“ komandos įvartį.

Po minutės „raudonieji“ pelnė paskutinį šių rungtynių įvartį, kurį įmušė F.Torresas. Po šios pergalės „Liverpool“ komanda pirmą kartą tapo čempionato lyderiu nuo tada, kai komandai ėmėsi vadovauti Rafaelis Benitezas.

„Bolton“ klubas namuose patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-2 nusileidęs Liverpulio „Everton“. Jau 11-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį, kai po Andrew Johnsono perdavimo pasižymėjo vos prieš keletą dienų iš „Middlesbrough“ komandos persikėlęs puolėjas iš Nigerijos Aiygbeni Yakubu.

Antrojo kėlinio pradžioje prabėgus vos 10 minučių rezultatas tapo lygus: saugas Mikelis Alonso sudrebino vartų skersinį, bet atšokusį kamuolį nestabdydamas į vartus pasiuntė prancūzas Nicolas Anelka.

Vis dėlto „Everton“ komandai pavyko švęsti pergalę, ir po keitimo pasirodęs saugas iš Danijos Thomas Gravesenas, savo sugrįžimą į „irisų“ komandą pažymėjo rezultatyviu perdavimu, po kurio paskutinę minutę įvartį „įkalė“ gynėjas Joleonas Lescottas.

Kitose rungtynėse „Newcatsle“ minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo Mančesterio priemiesčio „Wigan“ komandą. Antrojo kėlinio pradžioje už pražangą prieš „šarkų“ puolėją Alaną Smithą iš aikštės buvo išvytas svečių saugas Kevinas Kilbane`as.

Visgi „Newcastle“ apvyko pasinaudoti kiekybine persvarą iki mačo pabaigos likus trims minutėms, kai po nigeriečio Obafemi Martinso perdavimo link artimojo virpsto galva kamuolį į vartus nukreipė anglas Michaelas Owenas, kuriam tai buvo pirmasis įvartis pelnytas namuose „Premier“ lygoje nuo vasario 10 dienos.

Dar vieneriose dienos varžybose „Reading“ patyrė triuškinamą pralaimėjimą namuose, 0-3 pralaimėjęs Londono „West Ham“ ekipai. Jau 6-ąją minutę rezultatas tapo 1-0 svečių naudai, kai po Lee Bowyerio perdavimo pirmąjį įvartį „plaktukų“ komandoje įmušė valas Craigas Bellamy.

Iš karto po pertraukos C.Bellamy sukūrė dar vieną įvartį, kurį įmušė saugas Matthew Etheringtnoas. Šeimininkų gretose Stephenas Huntas pataikė į skersinį, o 76-ąją minutę „plaktukų“ vartininkas atmušė Kevino Doyle`o smūgiuotą 11 metrų baudinį, ir paskutinę minutę po Carltono Cole`o o perdavimo M.Etheringtonas įtvirtino pergalę savo komandai.

Mačas tarp dviejų Londono komandų „Fulham“ ir „Tottenham“ pasibaigė rezultatu 3-3. 10-ąją minutę po gynėjo Garetho Bale`o pakelto kampinio „Fulham“ vartininkas Antti Niemi atmušė kamuolį, bet vis dėlto jis atsidūrė vartuose po Youneso Kaboulo smūgio.

Sužaidus beveik pusvalandį svečiai pirmavo 2-0, kai po airio Robbie Keane`o perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė bulgaras Dimitaras Berbatovas. Bet šeimininkams iki pertraukos apvyko sušvelninti rezultatą - po Simono Davieso pakelto kampinio įvartį galva įmušė amerikietis Clintas Dempsey.

61-ąją minutę po R.Keane`o perdavimo gynėjas iš Velso G.Bale`as iš kairiojo krašto nuginklavo A.Niemi ir išvedė „Spurs“ į priekį rezultatu 3-1. 77-ąją minutė rusas Aleksejus Smertinas smūgiavo iš už baudos aikštelės prieigų, bet „Tottenham“ gynėjas iš Portugalijos Ricardo Rocha slysdamas kiek pakeitė kamuolio skriejimo kryptį taip nepalikdamas jokių šansų savo komandos vartininkui Paului Robinsonui.

Atrodė, kad „Tottenham“ komandai pavyks iškovoti antrąją pergalę, bet visus jų norus sužlugdė „Fulham“ puolėjas Diomansy Kamara, kuris smūgiu per save pasiuntė kamuolį į tinklą ir išplėš lygiąsias.

Dar vienose rungtynėse „Middlesbrough“ įtikinamai 2-0 nugalėjo „Birmingham“ komandą. 12-ąją minutę po Andrew Taylolr perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Davidas Wheateris. Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos ant žemės buvo parblokštas „Boro“ kapitonas George`as Boatengas, bet saugas Stuartas Downingas gavęs kamuolį pasiuntė jį į tinklą.

Vakarinėse šios dienos rungynėse, "Premier" lygos čempionų titulą ginantis „Man Utd“ klubas susikovė su naujoku, praėjusių metų „Championship“ lygos čempionu „Sunderland“ klubu. Mačą aktyviau pradėjo „raudonieji velniai“, ir Craigas Gordonas turėjo padirbėti atmušant brazilo Andersono ir Chriso Eagleso smūgius.

Geriausią progą pirmajame kėlinyje „Man Utd“ turėjo tada, kai Nani baudos smūgiu atidavė kamuolį Paului Scholesui, ir šio tolimas smūgis po Danny Collinso rikošeto pralėkė labai greta vartų.

67-ąją minutę tolimą Oweno Hargreaveso smūgį atrėmė „juodųjų kačių“ vartų sargas C.Gordonas. Vsigi po penkių minučių Sero Alekso Fergusono auklėtiniams pavyko išsiveržti į priekį.

72-ąją minutę jaunoji portugalų žvaigždė pakėlė kampinį prie artimojo vartų virpsto, irbūdamas dviejų gynėjų apsuptyje po traumos atsigavęs ir po keitimo pasirodęs prancūzas Louisas Saha sugebėjo iš vos kelių metrų galva pasiųsti kamuolį į vartus.

77-ąją minutę Nani gavęs kamuolį kairiajame krašte prasiveržė link priešininkų baudos aikštelės, bet jo smūgiuotą kamuolį pažeme sugavo „Sunderland“ vartininkas iš Škotijos C.Gordonas. Po dviejų minučių O.Hargreaveso „šūvis“ lėkė kiek virš vartų „devyniukės“.

Priešpaskutinę rungtynių minutę Carlosas Tevezas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, ten C.Gordonas pasirodė greitesnis negu P.Scholesas, o prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubęs gynėjas Nemanja Vidičius mušė virš vartų. Vis dėlto Mančesterio ekipai vienintelio įvarčio užteko pergalei pasiekti.