Užtikrintai į kitą etapą žengė "Hamburger" ekipa, kuri namuose rezultatu 4:0 įveikė Kišiniovo "Dacia". Antrą pergalę prieš Herakliono "Crete" Graikijoje iškovoję kazachų Kostanajaus "Tobol" ir dviejų įvarčių persvarą susitikime su Kazanės "Rubin" išsaugojo Vienos "Rapid".

Tik dėl išvykoje įmušto įvarčio į UEFA taurės turnyrą pateko antrą kartą su "Utrecht" lygiosiomis sužaidęs Stokholmo "Hammarby", tuo tarpu danų "Aalborg" po atkaklios kovos palaužė "Gent" pasipriešinimą.

Tikras trileris vyko Portugalijoje, kur "Leiria" žaidė su Kulos "Hajduk" komanda iš Serbijos. Pirmąsias rungtynes išvykoje pralaimėję portugalai per pagrindinį mačo laiką du kartus sudrebino "Hajduk" vartų skersinį ir pratęsimą išplėšė tik pačioje susitikimo pabaigoje po Edero įvarčio.

Pratęsimo pradžioje "Leiria" į priekį išvedė N.Laranjeiro 11 metrų baudinys, tačiau 107 minutę tiksliu smūgiu atsakė "Hajduk" žaidėjas Nikola Bogičius. Svarbų įvartį išvykoje pelnę serbai vėl buvo arti pergalės, tačiau dramatiškoje susitikimo atomazgoje šeimininkai per paskutines dvi minutes įmušė du įvarčius ir šventė pergalę 4:1.

Vienuolika Intertoto taurės turnyro laimėtojų iškovojo teisę žaisti UEFA taurės turnyro antrajame atrankos etape, kurio burtai bus ištraukti penktadienį.

Absoliučiu Intertoto taurės nugalėtoju bus pripažintas sėkmingiausiai iš vienuoliktuko UEFA taurės varžybose pasirodęs klubas. Praėjusiais metais juo tapo "Newcastle United".

Sekmadienio trečiojo etapo atsakomųjų mačų rezultatai: (paryškintos komandos žengė tolyn)

Kazanės "Rubin" (Rusija) 0 - 0 Vienos "Rapid" (Austrija) (Pirmos rungtynės 1-3, bendras rezultatas 1-3)

"Hamburger" (Vokietija) 4 - 0 Kišiniovo "Dacia" (Moldova) (1-1; 5-1)

"Aalborg" (Danija) 2 - 1 "Gent" (Belgija) (1-1, 3-2)

Herakliono "Crete" (Graikija) 0 - 1 Kostanajaus "Tobol" (Kazachstanas) (0-1, 0-2)

"Leiria" (Portugalija) 4 - 1 Kulos "Hajduk" (Serbija) (Po pratęsimo. 0-1, 4-2)

"Utrecht" (Olandija) 1 - 1 Stokholmo "Hammarby" (Švedija) (0-0, 1-1)