"Otelul" gretose Paulius Grybauskas žaidė visą mačą, o puolėjas Tadas Labukas rungtyniavo nuo 69 minutės.

Kita Rumunijos komanda Bistritos "Gloria" namuose po pirmojo kėlinio pirmavo prieš "Atletico" net 2-0, tačiau Giourkas Seitaridis po pertraukos pelnė svarbų įvartį svečiams - dabar Ispanijos klubui namuose užtektų revanšo minimalia persvara 1-0.

Vienintelę pergalę išvykoje iškovojo italų Genujos "Sampdoria", 1-0 laimėjusi prieš bulgarų Varnos "Cherno More", o austrų Vienos "Rapid" namuose 3-1 įveikė dėl dviejų raudonų kortelių susilpnėjusį Kazanės "Rubin". Trys susitikimai, tarp jų ir vokiečių "Hamburger" rungtynėse Moldovoje, baigėsi lygiosiomis.