19-metė kaunietė trečiajame atrankos bėgime finišavo ketvirta (54,23 sek.). Tarp visų 22 atrankos varžybų dalyvių ji buvo septinta.

Dešimtkovės varžybose po penkių rungčių Mantas Šilkauskas tarp 22 dalyvių buvo aštuntas (3909 tšk.).

Ieties metimo atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 26 sportininkai, Paulius Vaitiekus (65,64 m) užėmė 19-ąją, Ramūnas Butkus (62,02 m) - 24-ąją, o Tomas Kirielius (58,41 m) - 25-ąją vietas.

Ugnė Bujūtė rutulio stūmimo varžybose liko paskutinė, 20-a (12,38 m).

Martas Skrabulis 100 m atrankos bėgime finišavo ketvirtas (10,81 sek.) ir tarp 28 dalyvių liko 21-as.

Aidas Krakauskas 1500 m bėgimo varžybose buvo priešpaskutinis, 21-as (3.58,48).

Vaikinų disko metimo atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 32 sportininkai, Linas Venteris (50,50 m) - užėmė 24-ąją, o Žilvinas Norkūnas (49,47 m) - 27-ąją vietas.

Darius Aučyna trišuolio atrankos varžybose užėmė priešpaskutiniąją, 25-ąją, vietą (14,97 m).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.