Antrąją vietą užėmė Rusijos, trečiąją - Vengrijos atstovai. Lietuviams iki medalio pritrūko 0,48 sek. Mūsiškiai finale aplenkė Čekijos, Vokietijos, Ukrainos, Rumunijos ir Lenkijos įgulas.

Šioje rungtyje dalyvavo 14 įgulų.

Vienviečių kanojų varžybų finale Jevgenijus Šuklinas užėmė šeštąją vietą (1.56,973). Jis aplenkė Slovakijos, Vengrijos ir Ukrainos atstovus. Iki medalio Lietuvos kanojininkui pritrūko 1,24 sek.

Nugalėjo vokietis Andreasas Dittmeris (1.54,540). Antrąją vietą užėmė Rusijos, o trečiąją - Ispanijos kanojininkai.

Šioje rungtyje dalyvavo 17 sportininkų.

Dviviečių baidarių varžybų finale Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas buvo tik šešti (1.36,848). Mūsiškiai aplenkė Airijos ir Rusijos atstovus.

Nugalėjo olimpiniai čempionai vokiečiai Ronaldas Rauhe ir Timas Wieskoetteris (1.33,906). Po jų finišavo baltarusiai, lenkai, ispanai ir italai.

A.Duonėlai ir E.Balčiūnui iki medalio pritrūko 0,613 sek.

Šioje rungtyje dalyvavo 28 įgulos.

Vienviečių baidarių varžybų finale Vytautas Vaičikonis liko paskutinis, devintas (1.45,458).

Nugalėjo britas Timas Brabantsas (1.42,653), aplenkęs Švedijos ir Lenkijos atstovus.

Šioje rungtyje dalyvavo 25 baidarininkai.

Sekmadienį vakare (Lietuvos laiku) dar vyks finalai 200 m distancijoje. Juose dalyvaus taip pat keturios Lietuvos įgulos.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.