Centrinėse dienos rungtynėse ginklus surėmė Maskvos „Lokomotiv“ ir Samaros „Krylja Sovetov“ klubai.

45-ąją rungtynių minutę „Krylja Sovetov“ klubas pirmavo 2-0.

Po pertraukos „Lokomotiv“ metėsi į ataką ir 51-ąją minutę įmušė kiek kuriozišką įvartį. „Krylja Sovetov“ gynėjas Matthew Boothas išmušė kamuolį toliau nuo savų vartų, tačiau pataikė į Branislavą Ivanovičių, nuo kurio rikošetu kamuolys įskriejo į vartus ir užklupo nepasiruošusį Samaros ekipos vartininką Aleksandrą Makarovą.

63-ią minutę „geležinkeliečiams“ pavyko rezultatą išlyginti, kai 11 metrų baudinį realizavo Dimitrijus Syčiovas. Dar po keturių minučių rezultatas tapo 3-2 - pasižymėjo Dinjaras Bilialetdinovas.

Po trečiojo praleisto įvarčio nervai neišlaikė „Krylja Sovetov“ gynėjui iš Pietų Amerikos M.Boothui, kuris už antrąją geltoną kortelę jis paliko aikštelę. Tuo iš karto pasinaudojo šeimininkai ir 70-ąją minutę vartininko A.Makaravo klaida pasinaudojo Dramane`as Traore, o tašką mače padėjo Aleksandras Samedovas 5-2.

Šeštadienio 15 turo rezultatai:

„Saturn“ 2 – 0 „Amkar“

44‘ [1 – 0] Dmitri Kiričenko

52‘ [2 – 0] Andrey Karyaka

E.Česnauskis ("Saturn") žaidė visas rugntynes, R.Džiaukštas ("Saturn") rungtynėms registruotas nebuvo

„Lokomotiv“ 5 – 2 „Krylja Sovetov“

25‘ [0 – 1] Serge Branco

45‘ [0 – 2] Aleksej Medvedev

51‘ [1 – 2] Branislav Ivanovič

63‘ [2 – 2] Dimitri Sychev (11 m.)

67‘ [3 – 2] Dinjar Bilialetdinov

70‘ [4 – 2] Dramane Traore

90‘ [5 – 2] Aleksandr Samedov