A. Buividas 130,5 km nuvažiavo per 3 val. 6 min. 51 sek. ir finiše aplenkė Ignatą Konovalovą. Bronzos medalį pelnė klaipėdietis Aidis Kruopis. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 46 sek.

Merginų 20 km atskiro starto lenktynes laimėjo vilnietė Katažina Sosna. Ji distanciją įveikė per 30 min. 5,81 sek. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė panevėžietės - atitinkamai Agnė Šukutytė (+7,51) ir A. Trebaitė (+12,67).

Vaikinų 25 km atskiro starto lenktynėse triumfavo I. Konovalovas. Jis distanciją įveikė per 30 min. 1,12 sek. Sidabras atiteko Gediminui Bagdonui iš Klaipėdos (+38,76), o bronza - Ramūnui Navardauskui iš Šilalės rajono (+1.09,61).

Varžybose dalyvavo 25 merginos ir 37 vaikinai.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.