20-metė lengvaatletė 100 m distanciją įveikė per 11,59 sek. Antrąją vietą šiose varžybose užėmė kita Lietuvos sportininkė Audra Dagelytė - 11,77 sek. Edita Lingytė (11,90 sek.) finišavo ketvirta.

200 m distanciją L. Grinčikaitė įveikė per 23,45 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. A. Dagelytė (24,02 sek.) užėmė trečiąją vietą, o E. Lingytė (24,11 sek.) - ketvirtąją.

Moterų 800 m bėgimo varžybose antrąją vietą užėmė Eglė Balčiūnaitė. Ji distanciją įveikė per 2 min. 5,68 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. Aina Valatkevičiūtė (2 min. 8,99 sek.) finišavo šešta.

Vyrų šuolių į aukštį rungtyje Nerijus Bužas užėmė antrąją vietą, sėkmingiausiu pirmuoju bandymu peršokęs į 2 m 21 cm aukštį iškeltą kartelę. Tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje ir penktas per visą istoriją.

Ketvirtąsias vietas užėmė Sonata Tamošaitytė (100 m barjerinis bėgimas, 13,99 sek.), Indrė Jakubaitytė (ietis, 56 m 1 cm) ir Žilvinas Adomavičius (200 m, 21,43 sek.), penktąsias - Jūratė Kudirkaitė (400 m, 55,50 sek.), Mindaugas Norbutas (800 m, 1 min. 48,71 sek.), Rimvydas Smilgys (400 m b/b, 54,74 sek.) ir Sigitas Kavaliauskas (tolis, 7 m 22 cm), šeštąsias - Ž. Adomavičius (100 m, 10,78 sek.) ir Mindaugas Reinikovas (400 m, 49,53 sek.), septintąją - Ernesta Karaškienė (tolis, 6 m 3 cm), devintąją - Adrija Paršukova (tolis, 5 m 63 cm), dešimtąją - Justinas Grainys (tolis, 6 m 68 cm).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.