Taip pat pirmi buvo ir dvivietę kanoją irklavę Raimundas Labuckas su Tomu Gadeikiu. Jie finale distanciją nuplaukė per 35,761 sek.

Baidarininkas panevėžietis Vytautas Vaičikonis 200 m nuotolyje iškovojo sidabrą, o iki aukso medalio jam pritrūko vos 0,039 sekundės (34,836 sek.).

Dvivietės baidarės įgula Egidijus Balčiūnas ir Alvydas Duonėla 500 m finale iškovojo sidabro medalius, aplenkę net 23 varžovus ir tik 0,46 sekundės atsilikę nuo auksą iškovojusių Vokietijos atstovų Ronaldo Rauhes ir Timo Wieskotterio.

A.Duonėlai ir E.Balčiūnui 200 m rungtyje atiteko bronzos medaliai (32,176 sek.).

1000 m nuotolyje J.Šuklinas tarp 16 startavusių varžovų buvo 4-tas (4 minutes 09,79 sek.), o V.Vaičikonis atrankos plaukime finišavo 6-tas (03:37,73), pusfinalyje - 9-tas (04:11,20).

500 m nuotolio rungtyje V.Vaičikonis tarp 32 konkurentų užėmė 4-tąją vietą (01:41,20 min.). Taip pat 4-tas tarp 12 dalyvių liko ir J.Šuklinas (01:51,00 min.).

4-toji vieta atiteko ir T.Gadeikiui su R.Labucku, kurie finale 500 m įveikė per 01:44,74 (14 dalyvių).

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.