"Real" ant kulnų lipa tiek pat taškų turinti "Barcelona", kuri svečiuose net 6:0 sutriuškino Madrido "Atletico" futbolininkus.

Po šio turo lyderių ketvertas nepasikeitė: po lygiai taškų turintys "Barcelona" ir Madrido "Real" dalijasi pirmą-antrą vietas. "Real" dėl pranašumo per tarpusavio rungtynes užima pirmą vietą. Trečią vietą išsaugojo "Sevilla", o ketvirtą - "Valencia".

Priešingoje turnyro lentelės pusėje tik teoriniai šansai išlikti aukščiausioje lygoje liko Taragonos "Gimnastic" futbolininkams - likus trims turams juos nuo išlikimo zonos skiria devyni taškai. Iškritimo zonoje vis dar tebėra Vigo "Celta" ir San Sebastiano "Real Sociedad", tašku daugiau nei pastarieji turi Bilbao "Athletic".

Sekmadienio rungtynių statistika:

La Korunijos "Deportivo" 1 - 2 "Sevilla"

73` [1 - 0] Rodolfo Bodipo

76` [1 - 1] Renato

83` [1 - 2] Frederic Kanoute

Valensijos "Levante" 1 - 4 Pamplonos "Osasuna"

18` [0 - 1] Roberto Soldado

32` [0 - 2] Roberto Soldado

44` [1 - 2] Inaki Descarga

45` [1 - 3] Raul Garcia

64` [1 - 4] Roberto Soldado

5` iš aikštės pašalintas Jose Molina ("Levante")

Barselonos "Espanyol" 1 - 5 Madrido "Getafe"

4` [1 - 0] Corominas

8` [1 - 1] Francisco Casquero

42` [1 - 2] Manu Del Moral

55` [1 - 3] Ruben Pulido

65` [1 - 4] Daniel Guiza

71` [1 - 5] Manu Del Moral

San Sebastiano "Real Sociedad" 3 - 1 Vigo "Celta"

20` [0 - 1] Gustavo Lopez

46` [1 - 1] Darko Kovacevic

51` [2 - 1] Savio

77` [3 - 1] Aitor Lopez Rekarte

"Villarreal" 2 - 1 Santandero "Racing"

19` [1 - 0] Alessio Tachinardi

58` [2 - 0] Cani

65` [2 - 1] Felipe Melo

Huelvos "Recreativo" 2 - 3 Madrido "Real"

9` [0 - 1] Robinho

53` [0 - 2] Ruud van Nistelrooy (11 m.)

74` [1 - 2] Jesus Vazquez (11 m.)

85` [2 - 2] Ikechukwu Uche

90+1` [2 - 3] Roberto Carlos

Madrido "Atletico" 0 - 6 "Barcelona"

39` [0 - 1] Lionel Messi

44` [0 - 2] Gianluca Zambrotta

45` [0 - 3] Samuel Eto`o

58` [0 - 4] Ronaldinho

80` [0 - 5] Lionel Messi

90` [0 - 6] Andres Iniesta

72` iš aikštės pašalintas Fabiano Elleris ("Atletico")

Rezultatyviausias žaidėjas - Ruudas van Nistelrooy ("Real") - 22 įvarčiai.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių balansas, taškai)