Mūsiškiai nuo nugalėtojais tapusių vokiečių Ronaldo Rauhe ir Timo Wieskoetterio atsiliko 2,118 sek. Varžybose dalyvavo 50 įgulų.

Vienviečių kanojų varžybų finale Jevgenijus Šuklinas (1 min. 56,265 sek.) finišavo septintas. Kitas Lietuvos atstovas Jevgenijus Miasniankinas (1.58,369) pusfinalio pirmajame plaukime užėmė septintąją vietą ir pasitraukė iš tolimesnių varžybų.

Vienviečių baidarių varžybose panevėžietis Vytautas Vaičikonis tarp 62 dalyvių užėmė aštuntąją vietą. Jis A finale 500 m distanciją įveikė 1 min. 44,110 sek. Kitas Lietuvos irkluotojas Andrius Olinikas (1.50,426) atrankos varžybų penktajame plaukime finišavo devintas ir nepateko į pusfinalį.

Dviviečių kanojų varžybų B finale lietuviai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis (1.47,938) finišavo antri ir bendrojoje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą.

Lietuvos baidarininkų keturvietė, kurią irklavo Andžėjus Radzevičius, Justas Vaičiulis, Rokas Malinauskas ir Ričardas Nekriošius (1.27,672), B finale buvo ketvirta ir tarp 22 dalyvių užėmė 13-tąją vietą.

Šeštadienį vyksta ir estafečių atrankos plaukimai.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.