Rungtynes kiek aktyviau pradėję turnyro lyderiai į priekį išsiveržė 18-ąją minutę, kai be priežiūros baudos aikštelėje paliktas rezultatyviausias "Vilniaus" žaidėjas Kleyras galva nukreipė kamuolį į žalgiriečių vartus - 1:0.

30-ąją minutę "Žalgiriui" pakartotiniu smūgiu pavyko išlyginti rezultatą, bet teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

56-ąją minutę buvo įmuštas antrasis rungtynių įvartis. Po Erasmo smūgio, "Žalgirio" vartininkas E.Šetkus nesėkmingai atmušė kamuolį ir tuo pasinaudoti suskubo Mulleris, padvigubindamas savo ekipos pranašumą.

Rungtynėms artėjant į pabaigą "Žalgiris" metėsi į ataką. Žalgiriečių kovingumas davė vaisių: po Raimondo Vilėniškio baudos smūgio kamuolį ne itin sėkmingai atmušė "Vilniaus" vartininkas, o prie vartų kilusia sumaištimi pasinaudojo Valerijus Mižigurskis. Rezultatas tapo 1:2 ir nebepasikeitė iki rungtynių pabaigos.

Kitose rungtynėse minimalias pergales iškovojo Marijampolės "Sūduva" ir Vilniaus "Vėtra", o Panevėžio "Ekranas" net 6:1 sutriuškino Visagino "Interą", antrajame kėlinyje pelnęs 5 įvarčius be atsako, o Mantas Savėnas pasižymėjo triskart. Mačas tarp Kauno FBK "Kauno" ir "Šilutės" bus žaidžiamas trečiadienį.

Statistika:

Vilniaus "Žalgiris" "Vilnius" 1:2 (0:1)

"Žalgiris": Valerijus Mižigurskis (89 min.)

"Vilnius": Kleyras (18 min.) ir Mulleris (56 min.).

Panevėžio "Ekranas" - Visagino "Inter" 6:1 (1:1)

"Ekranas": Mantas Savėnas (10, 55 ir 83 min.), Povilas Lukšys (56 min.), Dainius Gleveckas (81 min.) ir Vitalijus Kavaliauskas (86 min.).

"Inter": Povilas Krasnovkis (21 min.).

Marijampolės "Sūduva" - Klaipėdos "Atlantas" 1:0 (0:0)

"Sūduva": Willeras (60 min.)

Vilniaus "Vėtra" - "Šiauliai" 2:1 (1:0)

"Vėtra": Egidijus Juška (33 min.) ir Rolandas Karčemarskas (75 min.).

"Šiauliai": Aleksandras Zabara (88 min.).

87 min. raudona kortelė parodyta P.Valinčiui ("Vėtra").

88 min. Viktoras Raskovas ("Šiauliai") nerealizavo 11 metrų baudinio.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)