Reguliariojo sezono nugalėtoja "Sabres" komanda Rytų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse iškovojo pergalę 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Brianas Campbellas ir Chrisas Drury. 20 min. 6 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus smūgiavo į vartus ir blokavo vieną varžovų smūgį.

Lietuvos ledo ritulininkas Stenlio taurės varžybose dalyvauja penktą kartą. Per 37 atkrintamųjų varžybų rungtynes jis pelnė 7 įvarčius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

"Buffalo Sabres" - "New York Islanders" 4:1 (serija 1-0)

"Atlanta Thrashers" - "New York Rangers" 3:4 (serija 0-1)

"New Jersey Devils" - "Tampa Bay Lightning" 5:3 (serija 1-0).

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

"Detroit Red Wings" - "Calgary Flames" 4:1 (serija 1-0).

Trečiadienį vykusiose Vakarų konferencijos rungtynėse "Vancouver Canucks" namuose tik po keturių pratęsimų 5:4 įveikė "Dallas Stars" ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Ketvirtojo pratęsimo 19-ąją min. pergalingą įvartį Vankuverio komandai pelnė švedas Henrikas Sedinas. Jis pasižymėjo po savo brolio dvynio Danielio perdavimo.

Šis mačas truko 138 min. 6 sek. ir tapo šeštuoju pagal ilgumą per visą Stenlio taurės varžybų istoriją.

Trečiadienio rungtynių rezultatai:

"Ottawa Senators" - "Pittsburgh Penguins" 6:3 (serija 1-0).

"Anaheim Ducks" - "Minnesota Wild" 2:1 (serija 1-0)

"Vancouver Canucks" - "Dallas Stars" 5:4, po keturių pratęsimų (serija 1-0)

"Nashville Predators" - "San Jose Sharks" 4:5, po dviejų pratęsimų (serija 0-1).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.