"Sabres" svečiuose iškovojo pergalę 5:3 (0:1, 3:1, 2:1).

D. Zubrus 30-ąją rungtynių minutę išlygino rezultatą 2:2. Tai buvo antrasis 28-erių metų lietuvio įvartis Bafalo klube, kuriam jis atstovauja nuo vasario 27 dienos. Du įvarčius Bafalo komandai pelnė Drew Staffordas, po vieną - Jasonas Pominville'is ir Chrisas Drury.

"Panthers" ekipoje pasižymėjo Nathanas Hortonas (2 įvarčiai) ir Stephenas Weissas.

D. Zubrus žaidė 17 min. 35 sek., kartą smūgiavo į vartus, blokavo 1 metimą ir antrajame kėlinyje gavo 2 min. baudos. Lietuvos ledo ritulininkas per 67 šio sezono rungtynes pelnė 22 įvarčius ir atliko 32 rezultatyvius perdavimus.

"Sabres" po 70 rungtynių turi 96 taškus. "Panthers" su 71 tašku po 71 mačo Rytų konferencijoje užima 13-ąją vietą.