Šeštadienį ketvirtąjį etapą - 69 km iš Zalfeldo į Gerą - laimėjo vokietė Kristina Beker, o visos keturios lietuvės finišavo pagrindinėje grupėje, kuri atsiliko 3 sek. M.Vžesniauskaitė kirto finišo liniją aštunta, Erika Vilūnaitė buvo 17-a, Zita Urbonaitė - 19-a, o Indrė Janulevičiūtė - 42-a.

Po pietų vykusį penktąjį etapą - 73 km aplink Šmiolną - laimėjo patyrusi vokietė Ina Joko Toitenberg, kuri pabėgo nuo pagrindinės grupės dar su dviem dviratininkėmis.

Atsilikusi 3 min. 37 sek., M.Vžesniauskaitė finišavo penkta. E.Vilūnaitė užėmė 27-ąją, I.Janulevičiūtė - 28-ąją, o Z.Urbonaitė - 31-ąją vietą (jos atsiliko 3,37). Bendrojoje įskaitoje Z.Zabirova tik 12 sek. lenkia švedę Dženi Algelid ir 2 min. 23 sek. - olandę Mirjam Melchers.

Z.Urbonaitė (8 min. 01 sek.) užima 23-iąją, E.Vilūnaitė (12.19) - 46-ąją, o I.Janulevičiūtė (12.38) - 49-ąją vietas. Iš viso klasifikuotos 73 dviratininkės.

Vokietijoje vykstančiose 18-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse "Internationale Sachsen-Tour" prieš paskutinįjį, šeštąjį, etapą lietuvis Raimondas Vilčinskas, atstovaujantis Lenkijos ekipai "Mroz", užima 28-ąją vietą tarp 92 dalyvių, lyderiui Jorgenui Bo Petersenui pralaimėdamas 9 min. 7 sek.

Šeštadienį dviratininkai įveikė du etapus. Ketvirtąjį - 30,5 km atskiro starto lenktynes aplink Bauceną - laimėjo vokietis Jorgenas Verneris, distanciją įveikęs per 37 min. 11 sek. Lietuvis jam pralaimėjo 2 min. 13 sek. ir užėmė 24-ąją vietą.

Penktajame etape - 108,1 km iš Bauceno į Grosenhainą - visa grupė atvažiavo į finišą kartu, o pirmas buvo vokietis Stefenas Radochla - 2:09.12. R.Vilčinskui atiteko 53-ioji vieta.

Lenktynės baigiasi sekmadienį 156,3 km etapu aplenk Drezdeną. Prieš jį J.B.Petersenas lenkia po trijų etapų pirmavusį šveicarą Oskarą Kamencindą tik 3 sek.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.