Vyrų šuolio į aukštį varžybas laimėjo Raivydas Stanys. Jis peršoko kartelę, iškeltą į 2 m 20 cm aukštį. 20-metis kaunietis tapo aštuntuoju Lietuvos šuolininku į aukštį, kuriam pavyko pasiekti šį rezultatą.

Septintą kartą šalies čempionu 400 m bėgimo distancijoje tapo Raimondas Turla (49,69 sek.), šeštą kartą 1500 m distancijoje triumfavo Mindaugas Norbutas (3 min. 59,57 sek.).

Penktą kartą iš eilės Lietuvos čempione tapo Brigita Virbalytė (5000 m sportinis ėjimas; 23 min. 9,06 sek.), o ketvirtą kartą iš eilės šalies čempionato aukso medaliu pasipuošė Vitalijus Gorlukovičius (2000 m kliūtinis bėgimas, 5 min. 38,89 sek.).

Čempionatas baigiasi šeštadienį.

Lietuvos čempionato nugalėtojai:

60 m - Lina Grinčikaitė (Klaipėda, 7,40) ir Andrius Kačėnas (Kaunas, 6,85);

400 m - Agnė Orlauskaitė (Kaunas, 56,60) ir Raimondas Turla (Vilnius-Švenčionys, 49,69;

1500 m - Rasa Drazdauskaitė (Šiauliai, 4.31,21) ir Mindaugas Norbutas (Šiauliai-Kelmė, 3.59,57);

1500 m kl. - Orinta Murnikova (Šiauliai, 5.15,31);

2000 m kl. - Vitalijus Gorlukovičius (Vilnius, 5.38,89);

aukštis - Karina Vnukova (Vilnius, 1,87) ir Raivydas Stanys (Kaunas, 2,20);

kartis - Rolanda Demčenko (Kaunas, 3,40);

tolis - Ernesta Karaškienė (Kaunas, 6,36) ir Povilas Mykolaitis (Kaunas, 7,63);

rutulys - Alina Vaišvilaitė (Vilnius, 14,50) ir Paulius Luožys (Vilnius, 16,93);

penkiakovė - Austra Skujytė (Kaunas, 4614);

5000 m sp.ėj. - Brigita Virbalytė (Alytus-Vilnius, 23.09,06);

10000 m sp.ėj. - Tadas Šuškevičius (Vilnius, 41.23,35);

4x200 m - Kaunas-1 (A.Dagelytė, I.Rimkevičiūtė, J.Kudirkaitė, E.Lingytė, 1.43,29) ir Kaunas (Ž.Adomavičius, A.Kačėnas, R.Sakalauskas, R.Smilgys, 1.31,99).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.