Pergalingą įvartį 44-ąją min. aikštelės šeimininkams pelnė Martinas St. Louisas. Vašingtono komandai du įvarčius pelnė Aleksandras Siominas, po vieną - Benas Clymeris ir Chrisas Clarkas.

D. Zubrus žaidė 17 min. 57 sek., į vartus nemetė, blokavo 1 metimą ir pirmajame kėlinyje gavo 2 min. baudos.

"Capitals" komanda, po 44 rungtynių turinti 45 taškus, Rytų konferencijoje užima 11-ąją vietą.

"New York Rangers" klubas su Dariumi Kasparaičiu namuose 4:6 (0:1, 0:3, 4:2) nusileido "Ottawa Senators" ledo ritulininkams. Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai pirmavo 5:0.

Niujorko komandai įvarčius pelnė Petras Prucha, Jasonas Wardas, Marcelis Hossa ir Blairas Bettsas. D. Kasparaitis žaidė 14 min. 11 sek., blokavo 3 varžovų metimus ir atliko 3 jėgos veiksmus.

"Rangers", po 45 rungtynių surinkęs 48 taškus, Rytų konferencijoje užima septintąją vietą.