Šįkart išrinktas ir geriausias Metų treneris – juo tapo Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės rinktinės treneris Jurijus Moskvičiovas.

Kaip teigiama LSŽS pranešime, metų laureatai antradienį bus pagerbti Vilniuje, Lietuvos televizijos LRT klube rengiamose iškilmėse. Praėjusių metų Europos čempionas V.Alekna iškart po ceremonijos skris į Taliną, kur pradės pasirengimą naujajam sezonui. 2006-aisiais visas varžybas laimėjęs atletas šemet sieks trečiojo pasaulio čempiono titulo.

Pernai pasaulio čempionato bronzos medalį iškovojusi V.Čmilytė į Vilnių atvyks iš Rygos, kur šachmatininkė šiuo metu gyvena ir mokosi. Dėl iškilmių jai teko pakoreguoti egzamino datą. J.Moskvičiovas laimėjo rinkimus didžiausia persvara, surinkęs kone maksimalų balsų skaičių. Toks įvertinimas neatsitiktinis – pernai jo auklėtiniai Edvinas Krungolcas ir Andrejus Zadneprovskis laimėjo planetos pirmenybių auksą bei bronzą. Geriausiais 2005 m. sportininkais LSŽF buvo išrinkusi V.Alekną, maratono bėgikę Živilę Balčiūnaitę bei Lietuvos vaikinų krepšinio rinktinę.