Pergalingą įvartį 5-ąją pratęsimo minutę įmušė Aleksandras Siominas. Jis pelnė ir pirmąjį Vašingtono ekipos įvartį. "Capitals" gretose taip pat pasižymėjo Aleksandras Ovečkinas.

Atlantos komandai įvarčius pelnė Ilja Kovalčukas ir Glenas Metropolitas.

D.Zubrus žaidė 22 min. 23 sek., 2 kartus metė į vartus ir gavo 4 min. baudos.

"Capitals" komanda, turinti 43 taškus po 42 rungtynių, Rytų konferencijoje užima dešimtąją vietą.

"New York Rangers" klubas su Dariumi Kasparaičiu svečiuose 4:3 (1:0, 1:2, 2:1) įveikė "Montreal Canadiens" ekipą.

Pergalingą įvartį 54-ąją min. įmušė Metas Kalenas (Matt Cullen). Iš viso jis pasižymėjo du kartus.

D. Kasparaitis žaidė 15 min. 12 sek., į vartus nemetė ir išvengė baudos minučių.

"Rangers" ledo ritulininkai, surinkę 48 taškus po 43 mačų, Rytų konferencijoje užima penktąją vietą.