Kitame grupės mače Haifos "Maccabi" (Izraelis) futbolininkai namuose 1:0 (1:0) įveikė Belgrado "Partizan" (Serbija) ekipą ir su 6 taškais įsitvirtino antroje vietoje.
Po šios "Maccabi" pergalės į trečiąją poziciją su 1 tašku pakilo ketvirtadienį nerungtyniavęs Tomo Danilevičiaus "Livorno" (Italija) klubas.
Trečiąsias rungtynes grupėje "Livorno" vienuolikė lapkričio 29 dieną žais namuose būtent su "Maccabi" ekipa.
Ketvirtadienį vykusių A grupės rungtynių statistika:
Haifos "Maccabi" - Belgrado "Partizan" 1:0 (1:0), 14 000 žiūrovų.
Įvartis: Anderson (21 min.)
"Auxerre" - Glazgo "Rangers" 2:2 (1:0), 8 305.
"Auxerre" - Ireneusz Jelen (31 min.), Daniel Niculae (75 min.);
"Rangers" - Nacho Novo (62 min.), Kris Boyd (84 min.)
A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Glazgo "Rangers" (Škotija) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
2. | Haifos "Maccabi" (Izraelis) | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3. | Livorno (Italija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
4. | Belgrado "Partizan" (Serbija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5. | "Auxerre" (Prancūzija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | 0 |
Kitų grupių trečiojo turo rungtynių rezultatai ir turnyrų lentelės:
B grupė:
Leverkuzeno "Bayer" - "Tottenham Hotspur" 0:1 (0:1), 22 500.
Įv.: Dimitar Berbatov (35 min.)
"Club Brugge" - Bukarešto "Dinamo" 1:1 (0:1), 18 713.
"Club Brugge" - Sven Vermant (62 min. iš 11 m baudinio);
"Dinamo" - Claudiu Niculescu (33 min.)
B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | "Tottenham Hotspur" (Anglija) | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
2. | Bukarešto "Dinamo" (Rumunija) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
3. | "Club Brugge" (Belgija) | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 |
4. | Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5. | Stambulo "Besiktas" (Turkija) | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
C grupė:
"Sevilla" - "Braga" 2:0 (1:0), 35 000.
Įv.: Luis Fabiano (41 min.), Ernesto Chevanton (74 min.)
Libereco "Slovan" - "Grasshoppers" 4:1 (2:1), 6 670.
"Slovan" - Jan Blazek (7 min.), Tomas Zapotocny (21 min.), Petr Papousek (68 min.), Tomas Frejlach (90 min.)
"Grasshoppers" - Roland Schwegler (9 min.)
C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | "AZ Alkmaar" (Olandija) | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 6 |
2. | "Sevilla" (Ispanija) | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
3. | Libereco "Slovan" | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4. | "Braga" (Portugalija) | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
5. | Ciuricho "Grasshoppers" (Šveicarija) | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 0 |
D grupė:
"OB Odense" - "Racing Lens" 1:1 (0:0), 7 707.
"OB Odense" - Tobias Grahn (58 min.);
"Racing Lens" - Issam Jemaa (87 min.)
"Parma" - "Heerenveen" 2:1 (1:1), 3 632.
"Parma" - Igor Budan (23 ir 73 min.);
"Heerenveen" - Danijel Pranjic (21 min.)
D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | "Parma" (Italija) | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
2. | "Racing Lens" (Prancūzija) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
3. | "OB Odense" (Danija) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
4. | "Osasuna" (Ispanija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
5. | "Heerenveen" (Olandija) | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
E grupė:
Roterdamo "Feyenoord" - "Blackburn Rovers" 0:0, 30 000.
"Basel" - "AS Nancy" 2:2 (1:2), 14 497.
"Basel" - Scott Chipperfield (32 min.), Mile Sterjovski (57 min.);
"AS Nancy" - Kim (31 min.), Pascal Berenguer (34 min.).
90+1 min. Mickael Chretien ("AS Nancy") - nerealizavo 11 m baudinio.
Raudona kortelė: Franco Costanzo (90+1 min. - "Basel")
E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | "Blackburn Rovers" (Anglija) | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2. | "AS Nancy" (Prancūzija) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
3. | Roterdamo "Feyenoord" (Olandija) | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4. | "Basel" (Šveicarija) | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
5. | Krokuvos "Wisla" (Lenkija) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
F grupė:
Barselonos "Espanyol" - Varegemo "Zulte" 6:2 (4:1), 9 250.
"Espanyol" - Corominas (9 min.), Walter Pandiani (14 ir 83 min.), Luis Garcia (19, 27 - iš 11 m baudinio ir 72 min.);
"Zulte" - Tim Matthijs (17 min.), Karel D`Haene (62 min.)
Prahos "Sparta" - Amsterdamo "Ajax" 0:0, 12 230.
Raudona kortelė: Urby Emanuelson (39 min. - "Ajax")
F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Barselonos "Espanyol" (Ispanija) | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 6 |
2. | Varegemo "Zulte" (Belgija) | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:8 | 6 |
3. | Amsterdamo "Ajax" (Olandija) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4. | Prahos "Sparta" (Čekija) | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
5. | Vienos "Austria" (Austrija) | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
G grupė:
"Paris St Germain" - Tel Avivo "Hapoel" 2:4 (2:3), 28 000.
"Paris St Germain" - Pierre-Alain Frau (14 min.), Pauleta (24 min.);
"Hapoel" - Salim Toama (3 ir 7 min.), Walid Badier (44 min.), Elyaniv Barda (57 min.)
Bukarešto "Rapid" - Boleslavo "Mlada" 1:1 (0:1), 6 000.
"Rapid" - Marius Constantin (52 min.);
"Mlada" - Jan Rajnoch (42 min.)
G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
2. | Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
3. | Bukarešto "Rapid" (Rumunija) | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 |
4. | Boleslavo "Mlada" (Čekija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 2 |
5. | "Paris Saint Germain" (Prancūzija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
H grupė:
"Newcastle United" - Vigo "Celta" 2:1 (1:1), 25 079.
"Newcastle United" - Antoine Sibierski (37 min.), Steven Taylor (86 min.);
"Celta" - Fabian Canobbio (9 min.)
Stambulo "Fenerbahce" - "Palermo" 3:0 (1:0), 39 071.
Įv.: Stephen Appiah (19 min.), Diego Lugano (60 min.), Tuncay Sanli (81 min.)
H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. | "Newcastle United" (Anglija) | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 9 |
2. | Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | 3 |
3. | "Palermo" (Italija) | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 |
4. | Vigo "Celta" (Ispanija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4. | Frankfurto "Eintracht" (Vokietija) | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
Į atkrintamąsias varžybas pateks po tris geriausias kiekvienos grupės komandas.
UEFA taurės turnyro ketvirtojo turo susitikimai vyks lapkričio 29-30 dienomis.