Be traumuotų puolėjų Samuelio Eto`o, Javiero Saviolos ir Lionelio Messi žaidę Barselonos futbolininkai Maljorkoje išsiveržė į priekį 2:0 po dviejų Eiduro Gudjohnseno įvarčių. Abu kartus islandas pasižymėjo atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką.

Nors Victoras buvo sušvelninęs rezultatą, saugas Andresas Iniesta ir puolėjas veteranas Santi Ezquerro užtvirtino "Barcelona" pergalę.

Po šios pergalės "Barcelona" grįžo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Antroje žengia "Sevilla", šeštadienį 3:0 sutriuškinusi traumų krizę išgyvenančią "Valencia", o trečią vietą su 23 taškais užima Madrido "Real", šeštadienį namuose įtikinamai 3:1 įveikusi Santandero "Racing".

Sekmadienio susitikimų statistika:

"Mallorca" 1 - 4 "Barcelona"

41` [0 - 1] Eidur Gudjohnsen

58` [0 - 2] Eidur Gudjohnsen

70` [1 - 2] Victor

86` [1 - 3] Andres Iniesta

90` [1 - 4] Santiago Ezquerro

82` iš aikštės išvarytas Fernando Varela ("Mallorca")

Valensijos "Levante" 0 - 3 Madrido "Atletico"

34` [0 - 1] Fernando Torres (11 m.)

69` [0 - 2] Maniche

75` [0 - 3] Maniche

65` iš aikštės išvarytas Cesar ("Levante")

Barselonos "Espanyol" 3 - 2 "Athletic Bilbao"

48` [0 - 1] Francisco Yeste (11 m.)

54` [1 - 1] Raul Tamudo

61` [2 - 1] Raul Tamudo

67` [2 - 2] Aritz Aduriz

90` [3 - 2] Walter Pandiani

San Sebastiano "Real Sociedad" 0 - 0 Sevilijos "Betis"

"Zaragoza" 3 - 0 Taragonos "Gimnastic"

50` [1 - 0] Pablo Aimar

54` [2 - 0] Oscar

70` [3 - 0] Gerard Pique

Huelvos "Recreativo" 2 - 0 Pamplonos "Osasuna"

45` [1 - 0] Javi Guerrero

76` [2 - 0] Ikechukwu Uche

"Villarreal" 1 - 0 Madrido "Getafe"

52` [1 - 0] Roberto Abbondanzieri (į savus vartus)

La Korunjos "Deportivo" 0 - 1 Vigo "Celta"

73` [0 - 1] Nene

89` iš aikštės išvarytas A.Lopo ("Deportivo").

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių balansas, taškai)