Lietuvos atstovas nugalėjo baltarusį Georgijų Orešką, Moldavijos atletą Virelį Čiubarką, turnyro šeimininką Vasilijų Voinovą, o finale turėjo pripažinti dvejais metais vyresnio Gomelio sporto mokyklos imtynininko Igorio Astafjevo pranašumą.

Toje pat svorio kategorijoje kovojęs kitas LOSC auklėtinis Žydrūnas Vedrevičius buvo šeštas.

Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų Laimonas Gečas laimėjo dvi kovas, tačiau pralaimėjo imtį dėl trečiosios vietos ir liko penktas.

Broliai Artūras (46 kg) ir Eivydas Sekus (50 kg) bei Julius Matuzevičius (69 kg) turnyre Gomelyje laimėjo po vieną kovą.

Vaikų amžiaus grupėje trečiąsias vietas užėmė broliai Karolis (35 kg) bei Ričardas (38 kg) Čiepos.

Be jaunųjų Lietuvos imtynininkų, turnyre Gomelyje dalyvavo daugiau nei 200 sportininkų iš Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Ukrainos, Azerbaidžano ir Moldavijos.