Antrojo turo rungtynes "Livorno" futbolininkai lapkričio 2 dieną žais svečiuose su Belgrado "Partizan" (Serbija) vienuolike, kuri ketvirtadienį buvo laisva.
Kitose A grupės rungtynėse Haifos "Maccabi" (Izraelis) klubas namuose 3:1 (1:1) nugalėjo "Auxerre" (Prancūzija) komandą ir tapo grupės lyderiu.
Ketvirtadienį vykusių pirmojo turo rungtynių rezultatai:
A grupė -
"Livorno" (Italija) - Glazgo "Rangers" (Škotija) 2:3 (1:3)
"Livorno" - Cristiano Lucarelli (33 - 11 m.b., ir 90 min.);
"Rangers" - Charlie Adam (27 min.), Kris Boyd (30 min. - 11 m.b.,
Nacho Novo (35 min.)
Haifos "Maccabi" (Izraelis) - "Auxerre" (Prancūzija) 3:1 (1:1)
"Maccabi" H. - Alain Masudi (13 min.), Gustavo (56 min.), Roberto
Colautti (58 min.);
"Auxerre" - Daniel Niculae (29 min.).
Raudona kortelė: Stephane Grichting (66 min. - "Auxerre")
B grupė -
Stambulo "Besiktas" (Turkija) - "Tottenham Hotspur" (Anglija) 0:2 (0:1)
Įvarčiai: Hossam Ghaly (31 min.), Dimitar Berbatov (63 min.)
"Club Brugges" (Belgija) - Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija) 1:1 (0:1)
"Club Bruges" - Philippe Clement (46 min.);
"Bayer" - Bernd Schneider (35 min.)
C grupė -
"AZ Alkmaar" (Olandija) - "Braga" (Portugalija) 3:0 (1:0)
Įv.: Šota Arveladzė (36 min.), Danny Koevermans (74 min.), Stijn
Schaars (79 min.)
Libereco "Slovan" (Čekija) - "Sevilla" (Ispanija) 0:0
D grupė -
"OB Odense" (Danija) - "Parma" (Italija) 1:2 (1:1)
"OB Odense" - Esben Hansen (7 min.);
"Parma" - Daniele Dessena (40 min.), Igor Budan (49 min.)
"Osasuna" (Ispanija) - "Heerenveen" (Olandija) 0:0
Raudona kortelė: Lasse Nilsson (84 min. - "Heerenveen")
E grupė -
Krokuvos "Wisla" (Lenkija) - "Blackburn Rovers" (Anglija) 1:2 (1:0)
"Wisla" - Mauro Cantoro (28 min.);
"Blackburn Rovers" - Robbie Savage (56 min.), David Bentley (89 min.)
"Basel" (Šveicarija) - "Feyenoord" (Olandija) 1:1 (0:0)
"Basel" - Eduardo (60 min.);
"Feyenoord" - Stein Huysegems (76 min.)
F grupė -
Vienos "Austria" (Austrija) - Varegemo "Zulte" (Belgija) 1:4 (1:1)
"Austria" - Andreas Lasnik (22 min.);
"Zulte" - Tim Matthijs (33, 56 ir 68 min.), Wouter Vandendriessche
(90 min.)
Prahos "Sparta" (Čekija) - "Espanyol" (Ispanija) 0:2 (0:1)
Įv.: Luis Garcia (17 min. iš 11 m baudinio), Albert Riera (85 min.)
G grupė -
Bukarešto "Rapid" (Rumunija) - "Paris St Germain" (Prancūzija) 0:0
Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) - Tel Avivo "Maccabi" (Izr.) 2:0 (0:0)
Įv.: Tal Chen (47 min. į savo vartus), Sebastian Romero (64 min.)
H grupė -
Frankfurto "Eintracht" (Vokietija) - "Palermo" (Italija) 1:2 (1:0)
"Eintracht" - Albert Streit (45+2 min.);
"Palermo" - Franco Brienza (49 min.), Cristian Zaccardo (87 min.)
"Newcastle United" (Anglija) - "Fenerbahce" (Turkija) 1:0 (0:0)
Įv.: Antoine Sibierski (79 min.)