Nors "Atletico" "Santiago Bernabeu" stadione nėra laimėję nuo 1999 metų, šiemet jie ir vėl įkando savo tituluotesniems varžovams: jie pirmavo po buvusio "Valencia" žaidėjo Mista įvarčio rungtynių pradžioje, tačiau pastaruoju metu įvarčių skonį vėl pajutusiam Rauliui dar iki pertraukos pavyko išlyginti rezultatą po puikaus Guti perdavimo iš kairiojo krašto.

Nors įpusėjus antrajam kėliniui iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas Ispanijos rinktinės ir "Real" gynėjas Sergio Ramosas, "Atletico" nepavyko iškovoti ilgai lauktos pergalės.

Paskutinės turo rungtynės vyko Valensijoje, kur vietos "Valencia" net 4:0 sutriuškino Taragonos "Gimnastic" ir pakilo į turnyrinės lentelės viršų.

Sekmadienio rungtynių statistika:

La Korunijos "Deportivo" 2 - 0 San Sebastiano "Real Sociedad"

83` [1 - 0] Antonio Barragan

88` [2 - 0] Ivan Riki

"Racing Santander" 1 - 1 Vigo "Celta"

25` [1 - 0] Nikola Zigic

56` [1 - 1] Nene

90` iš aikštės pašalintas Oriol ("Racing Santander")

Barselonos "Espanyol" 0 - 0 Pamplonos "Osasuna"

"Mallorca" 1 - 2 "Villarreal"

21` [0 - 1] Diego Forlan

25` [0 - 2] Diego Forlan

58` [1 - 2] Bosko Jankovic

Madrido "Real" 1 - 1 Madrido "Atletico"

6` [0 - 1] Mista

37` [1 - 1] Raul

62` iš aikštės pašalintas Sergio Ramos ("Real")

"Zaragoza" 2 - 2 Valensijos "Levante"

22` [0 - 1] Diego Camacho

44` [0 - 2] Olivier Kapo

60` [1 - 2] Albert Celades

79` [2 - 2] Diego Milito

Huelvos "Recreativo" 2 - 0 Sevilijos "Betis"

84` [1 - 0] Florent Sinama Pongolle

88` [2 - 0] Javi Guerrero

"Sevilla" 1 - 0 Madrido "Getafe"

31` [1 - 0] Luis Fabiano

"Valencia" 4 - 0 Taragonos "Gimnastic"

13` [1 - 0] Fernando Morientes

53` [2 - 0] David Villa

78` [3 - 0] David Villa

83` [4 - 0] Miguel Angel Angulo

Turnyro lentelė: (vieta, komada, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių balansas, taškai)