12 "Sevilla" pergalių visuose turnyruose iš eilės seriją nutraukė vasarą smarkiai išlaidavęs Madrido "Atletico", namie dviejų Argentinos rinktinės saugo Maxi Rodriguezo įvarčių dėka šventęs pergalę 2:1.

Pirmuosius taškus iškovojo Santandero "Racing", svečiuose sužaidęs 2:2 su Taragonos "Gimnastic". Tai padaryti jiems leido puikus Serbijos rinktinės milžino Nikolos Žigičiaus įvarčiai antrajame kėlinyje.

Pirmą pergalę šiame sezone šventė "Mallorca", minimaliu rezultatu namuose įveikę Barselonos "Espanyol". Vienintelį įvartį rungtynių pabaigoje po Diego Tristano smūgio-perdavimo įmušė buvęs "Barcelona" puolėjas Maxi Lopezas.

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Barcelona" 1 - 1 "Valencia"

17` [0 - 1] David Villa

49` [1 - 1] Andres Iniesta

Vigo "Celta" 0 - 2 Pamplonos "Osasuna"

35` [0 - 1] Valdo

90` [0 - 2] JuanFran

74` iš aikštės pašalintas Angel ("Celta")

Madrido "Getafe" 0 - 0 "Athletic Bilbao"

42` iš aikštės pašalintas Aduriz ("Athletic Bilbao")

51` iš aikštės pašalintas Cosmin Contra ("Getafe")

85` iš aikštės pašalintas Ander Murillo ("Athletic Bilbao")

Taragonos "Gimnastic" 2 - 2 "Racing Santander"

37` [1 - 0] David Cuellar

48` [1 - 1] Nikola Zigic

66` [2 - 1] Javier Portillo

90` [2 - 2] Nikola Zigic

Valensijos "Levante" 2 - 0 La Korunijos "Deportivo"

18` [1 - 0] Olivier Kapo

76` [2 - 0] Olivier Kapo

52` iš aikštės pašalintas Mathieu Berson ("Levante")

80` iš aikštės pašalintas Fabian Estoyanoff ("Deportivo")

"Mallorca" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"

77` [1 - 0] Maxi Lopez

79` iš aikštės pašalintas Albert Riera ("Espanyol")

San Sebastiano "Real Sociedad" 2 - 3 Huelvos "Recreativo"

39` [0 - 1] Calle

49` [0 - 2] Calle

65` [1 - 2] Gari Uranga

76` [2 - 2] Alvaro Novo (11 m.)

90` [2 - 3] Florent Sinama Pongolle

"Villarreal" 3 - 2 "Zaragoza"

23` [0 - 1] Pablo Aimar

49` [1 - 1] Cani

60` [2 - 1] Diego Forlan

80` [3 - 1] Juan Roman Riquelme (11 m.)

90` [3 - 2] Gerard Pique

78` iš aikštės pašalintas Gabriel Milito ("Zaragoza")

Madrido "Atletico" 2 - 1 "Sevilla"

40` [0 - 1] Renato

85` [1 - 1] Maxi Rodriguez

89` [2 - 1] Maxi Rodriguez

47` iš aikštės pašalintas Julien Escude ("Sevilla")

66` iš aikštės pašalintas Javi Navaro ("Sevilla")

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių balansas, taškai)