Pirmuoju tenisininku, užsitikrinusiu vietą trečiajame rate, tapo 2003 metų šio turnyro nugalėtojas devintąjį reitingą turintis amerikietis Andy Roddickas, antrajame rate trečiadienį 6:3, 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjęs daną Kristianą Plessą.

Pergalingai vyrų vieneto turnyrą pradėjo dar du pirmojo aštuntuko žaidėjai: penktas pagal skirstymą amerikietis Jamesas Blake`as 6:3, 7:5, 7:6 (9:7) įveikė argentinietį Juaną Monaco, o septintoji turnyro raketė rusas Nikolajus Davydenko 4:6, 6:4, 7:5, 6:0 nugalėjo Ramoną Delgado iš Paragvajaus.

Kitų trečiadienį vykusių pirmojo rato susitikimų rezultatai:

Paul Goldstein (JAV) - Jesse Witten (JAV) 6:3, 6:4, 2:6, 3:6, 6:1

Teimuraz Gabashvili (Rusija) - Marcos Daniel (Brazilija) 6:3, 6:2, 3:6, 3:6, 6:3

18-Robby Ginepri (JAV) - Julien Benneteau (Prancūzija) 3:6, 6:4, 6:4, 6:4

16-Juan Carlos Ferrero (Ispanija) - George Bastl (Šveicarija) 7:5, 6:4, 3:6, 6:3

Marc Gicquel (Prancūzija) - Christophe Rochus (Belgija) 6:3, 6:3, 6:4

Sam Querrey (JAV) - Philipp Kohlschreiber (Vokietija) 6:3, 6:4, 6:4

17-Andy Murray (D.Britanija) - Robert Kendrick (JAV) 6:2, 1:6, 6:3, 6:3

29-Jonas Bjorkman (Švedija) - Scoville Jenkins (JAV) 7:5, 6:4, 6:4

Alejandro Falla (Kolombija) - Juan Martin Del Potro (Argentina) 7:6 (7:3), 6:2, 4:6, 7:5

Paul-Henri Mathieu (Prancūzija) - Joshua Goodall (D.Britanija) 6:3, 6:2, 3:6, 6:3

Nicolas Mahut (Prancūzija) - Rainer Schuettler (Vokietija) 6:4, 6:7 (5:7), 6:3, 6:3

Alessio Di Mauro (Italija) - Juergen Melzer (Austrija) 5:7, 6:1, 7:5, 7:5

21-Gaston Gaudio (Argentina) - Andreas Seppi (Italija) 6:4, 6:4, 6:2

Vince Spadea (JAV) - Gilles Muller (Liuksemburgas) 6:2, 6:4, 6:3

14-Tommy Haas (Vokietija) - Alex Kuznetsov (JAV) 6:2, 6:4, 6:0

Tim Henman (D.Britanija) - Greg Rusedski (D.Britanija) 7:6 (7:4), 6:2, 6:3

Carlos Moya (Ispanija) - 28-Agustin Calleri (Argentina) 7:5, 7:6 (7:5), 6:7 (3:7), 6:3

Moterų vieneto varžybose pergales iškovojo dvi pirmojo aštuntuko tenisininkės iš Rusijos - trečiąjį reitingą turinti Marija Šarapova, 6:3, 6:0 sutriuškinusi olandę Michaellą Krajiček, bei penktoji pagal skirstymą Nadia Petrova, 6:2, 6:1 nugalėjusi argentinietę Clarisą Fernandez.

Kitų trečiadienį pasibaigusių moterų vieneto varžybų pirmojo rato susitikimų rezultatai:

Emilie Loit (Prancūzija) - Camille Pin (Prancūzija) 5:7, 6:4, 7:6 (7:4)

Virginia Ruano (Ispanija) - Amy Frazier (JAV) 6:2, 6:1

Nicole Pratt (Australija) - Milagros Sequera (Venesuela) 1:6, 7:5, 6:2

Agnieszka Radwanska (Lenkija) - Zi Yan (Kinija) 6:0, 7:5

17-Daniela Hantuchova (Slovakija) - Bethanie Mattek (JAV) 7:5, 6:3

32-Elena Likhovtseva (Rusija) - Tiantian Sun (Kinija) 4:6, 6:0, 6:4

27-Tatiana Golovin (Prancūzija) - Ashley Harkleroad (JAV) 6:3, 7:5

Youlia Fedossova (Prancūzija) - 25-Anabel Medina (Italija) 7:5, 6:1

Kaia Kanepi (Estija) - Stephanie Foretz (Prancūzija) 3:6, 7:5, 6:1.