Įvarčius svečiams pelnė Jeremy Roenickas (Džeremis Rionikas), Mike'as Alatalo (Maikas Alatalas), Travisas Greenas (Trevisas Grynas) ir Landonas Wilsonas (Lendonas Vilsonas). "Coyotes" vartininkas Seanas Burke'as (Šonas Burkas) atrėmė 45 aikštelės šeimininkų smūgius ir 23 kartą per savo karjerą į vartus, kuriuos gynė, nepraleido nė vieno įvarčio.

Niū Džersio "Devils" ledo ritulininkai penktas iš eilės sezono rungtynes baigė pergale, pirmadienį namuose po pratęsimo 6:5 nugalėję Floridos "Panthers" komandą. Pergalingą įvartį šeimininkams, kai iki pratęsimo pabaigos liko žaisti vos daugiau nei 3 minutės, pelnė Bobby Holikas (Bobis Holikas).

Po du įvarčius nugalėtojams šiame mače pelnė Patrikas Eliasas (Patrikas Elijasas) ir Scottas Gomezas (Skotas Gomesas), vieną - rusas Sergejus Brylinas. Svečių ekipoje po du kartus pasižymėjo Bretas Hedicanas (Bretas Hedikanas) bei Ollis Jokinenas (Olis Jokinenas), kartą - rusas Igoris Larionovas.

Likusiose pirmadienio rungtynėse Edmontono "Oilers" klubas namuose 5:3 įveikė Anahaimo "Mighty Ducks" ledo ritulininkus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Billas Guerinas (Bilas Gverinas), po vieną - Tomas Potis, suomis Janne Niinimaa (Jane Ninima) bei Chadas Kilgeris (Čadas Kildžeris). "Mighty Ducks" gretose pasižymėjo rusas Olegas Tverdovskis, suomis Teemu Selanne (Timu Selane) ir Mattas Cullenas (Metas Kalenas).