Vienviete baidare Alvydas Duonėla 200 m finale buvo septintas (35,948).

Vyrų keturvietė baidarė (Andžėjus Radzevičius, Rokas Malinauskas, Romas Petrukanecas ir Justas Vaičiulis) 200 m distancijos B finale buvo antra ir galutinėje įskaitoje liko 11-a vietą tarp 21 keturvietės baidarės.

Dėl kol kas nežinomų priežasčių šio nuotolio finaliniuose plaukimuose nestartavo baidare dviviete turėję irkluoti E.Balčiūnas su A.Duonėla (B finale) ir kanoja keturviete Tomas Gadeikis, Raimondas Labuckas, Kazimieras Rėksnys ir Jevgenijus Miasniankinas (A finale).

Su dviem bronzos medalių komplektais Lietuvos atstovai komandų rikiuotėje liko aštuoniolikti.

Vengrai iškovojo 18 (12 aukso, 2 sidabro ir 5 bronzos) apdovanojimus, vokiečiai - 15 (4,9,2) medalių, rusai - 6 (4,1,1).