Maratono rungtį laimėjo vokietė Ulriche Maisch. Ji 42 km 195 m nuotolį įveikė per 2 val. 30:01 sek.

Antrą vietą iškovojo serbė Olivera Jevtič (2:30:27). Bronzos medalis atiteko ilgai pirmavusiai rusei Irinai Permitinai (2:30:53).

Ž.Balčiūnaitės rezultatas - 2:31:01 - jos asmeninis šio sezono rekordas. Jai iki bronzos medalio pritrūko vos 8 sek.

1.Ulrike Maisch(Vokietija)2:30:01
2.Olivera Jevtič(Serbija)2:30:27
3.Irina Permitina(Rusija)2:30:53
4.Živilė Balčiūnaitė(Lietuva)2:31:01
5.Bruna Genovese(Italija)2:31:15
6.Alevtina Biktimirova(Rusija)2:31:23

Moterų maratono distanciją šeštadienį baigė 28 bėgikės iš 34-ių startavusių. Tarp nebaigusių distancijos buvo ir 2002 metų Europos vicečempionė vokietė Luminita Zaituc.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.