Geriausiai sekėsi Gediminui Bagdonui, kuris 4 km jaunimo (iki 23 metų) asmeninių persekiojimo lenktynių finale distanciją įveikė per 4 minutes 29,299 sekundės ir, 2,846 sek. nusileidęs rusui Michailui Ignatjevui, iškovojo sidabro medalį.

Bronza šioje rungtyje atiteko kitam Rusijos dviratininkui Nikolajui Trussovui.

Dar vienas 4 km jaunimo persekiojimo lenktynėse dalyvavęs lietuvis Aidis Kruopis liko septynioliktas tarp 32-jų sportininkų.

Bronzos medalį lietuviai iškovojo 4 km jaunimo varžybų komandinėse persekiojimo lenktynėse.

Mažajame finale Lietuvos kvartetas - Gediminas Bagdonas, Simas Kondrotas, Ignatas Konovalovas ir Aidis Kruopis - distanciją nuvažiavo per 4 min. 8,626 sek. ir, 0,904 sek. aplenkę ukrainiečius, užėmė trečią vietą.

Aukso medalius iškovojo Didžiosios Britanijos (4:05,199) kvartetas, pagrindiniame finale įveikęs Rusijos (4:08,522) komandą.

Per žingsnį nuo medalio G.Bagdonas buvo ir skračo lenktynėse, kur nusileido tik čempionu bei prizininkais tapusiems atitinkamai olandui Wimui Stroetingai, britui Geraintui Thomasui bei rusui Ivanui Kovaliovui.

Tryliktas tarp 21- finišavusio šioje rungtyje dviratininko (startavo 24) buvo S.Kondrotas.

Vos 0,69 sek. iki medalio pritrūko Viktorijai Lomsargytei, kuri liko ketvirta tarp septynių jaunimo merginų sprinto rungties dalyvių.

Ji 500 m nuotolį įveikė per 36,794 sek. ir, būtent, 0.69 sek. atsiliko nuo bronzą iškovojusios vokietės Janes Gerisch.

Aukso medaliu pasipuošė kita Vokietijos dviratininkė Miriam Welte (35,041 sek.), sidabru - lenkė Magdelena Sara (35,936 sek.).

Nedaug iki medalio trūko ir Ramūnui Navardauskui, kuris asmeninėse jaunių (iki 18 metų) vaikinų 3 km persekiojimo lenktynių mažajame finale distanciją įveikė per 3 min. 24,986 sek. ir, 2,134 sek. atsilikęs nuo prancūzo Alexanderio Lemairo, užėmė ketvirtą vietą.

Auksas šioje rungtyje atiteko italui Marco Coledanui, finale nugalėjusiam Jevgenijų Kovaliovą.

Kitas lietuvis - Algirdas Mockus - liko aštuntas tarp 30 šios rungties dalyvių.