Dvidešimtąja vieta tenkinosi Aušra Mikšytė (12:27,0), 60-ąja poziciją - Viktorija Zacharenko (13:34,9), 65-ąja - Skaistė Sidaravičiūtė (13:42,0), 102-ąja - Kristina Rybakovaitė (16:01,5), o Rasa Ptašekaitė buvo tarp keturių diskvalifikuotų sportininkių.

Aukso medalį iškovojo norvegė Ingunn Hultgren Weltzien (10:46,8), sidabras atiteko australei Hanny Alston (10:50,1), bronza - švedei Evai Svensson (11:25,3).

Vaikinų (162 dalyviai) sprinto (3,1 km su 15 kontrolinių punktų) trasoje pirmadienį nugalėjo švedas Mikaelis Kristenssonas (11:44,8), aplenkęs tautietį Patriką Karissoną (11:53,5) bei ukrainietį Ruslaną Glebovą (11:55,9).

Sėkmingiausiai iš lietuvių orientavosi Jonas Gediminas Gvildys buvęs aštuonioliktas (12:30,9).

Vilius Aleliūnas (12:46,1) liko 29-as, Andrejus Gerasimovas (13:00,9) - 38-as, Vytautas Beliūnas (13:09,4) - 47-as, Giedrius Sabaliauskas (15:07,3) - 125-as, o Robertas Marcinkevičius pateko tarp dvylikos diskvalifikuotų sportininkų.

Antradienį orientacininkai varžysis ilgoje trasoje Norškūnų miške Alytaus rajone - merginų laukia 8,6 km ilgio trasa, o vaikinai turės įveikti 12,5 km distanciją.