„Nuolat kalbame apie inovacijas, technologijas, kurias siejame su ateitimi. Tačiau mūsų ateitis jau šiandien gyvena besilaukiančių moterų pavidalu, kurios simbolizuoja jėgą, gyvybę ir sąmoningumą. Ši fotosesija – tai išskirtinė galimybė unikaliai pasveikinti Lietuvą bei atkreipti dėmesį̨ į moterį, kaip aktyvią ateities kūrėją ir parodyti, kad visuomenė jau šiandien turi galvoti apie ateitį“, – sakė viena iš konferencijos organizatorių Inga Jablonskė.

Pasak jos, taip siekama skatinti sąmoningumą kuriant šeimas ir auginant vaikus, parodyti, kad mūsų tauta gali didėti, kai vaikai auga sąmoningose šeimose bei vystyti bendrumo ir vienybės jausmą, stiprinti teigiamą Lietuvos ateities viziją.

„Ši fotosesija simbolizuoja ne tik mūsų valstybės jubiliejų, bet ir atspindi jėgą, kuri užgimsta su kiekviena nauja gyvybe. Tikimės, kad ši mūsų idėja įneš daugiau pozityvumo ir padės Lietuvos žmonėms pamatyti, kad vaikai mūsų šalyje auginami ne vien dėl socialinių išmokų, kad ne visi jauni žmonės išvyksta, kad daugybė jaunų šeimų planuoja ateitį čia ir siekia, kad ji būtų šviesi ir darni, kad mūsų Lietuva augtų“, – pasakojo fotosesijos idėjos bendraautorė Kristina Plisienė.

Šimtas nėščiųjų buvo atrinktos iš beveik tūkstančio norinčiųjų. Parengti moteris fotosesijai užtruko valandą. Visos šimtas moterų vienodo modelio, tačiau skirtingų spalvų suknelėmis susibūrė į vieną erdvę fotosesijai.

Šis socialinis įvykis yra didesnės misijos – mokymų centro „SoulACTION“ rengiamos konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ dalis. Tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojama tarptautinė konferencija sąmoningoms mamoms, kuri įvyks motinos dieną, gegužės 6 – ąją, „Compensa“ koncertų salėje.