Keturis mažamečius auginančiai ir dar vieno kūdikio besilaukiančiai Hilariai būtų sudėtinga išsiversti be auklės pagalbos, bet ją nusisamdžiusi ji susidūrė su neigiama reakcija, rašoma tinklalapyje babygaga.com. Moteris neprivalo niekam aiškintis, vis tik ji pabrėžė – nors didžiąją laiko dalį pati rūpinasi vaikais, ji taip pat yra dirbanti moteris, taigi reikalingas žmogus, kuris kažkiek laiko prižiūrėtų vaikus.

Per koronaviruso pandemiją Hilariai teko pačiai mokyti vaikus, kaip ir daugeliui kitų tėvų. Kadangi medikai įspėjo, kad didžiausia rizikos grupė – vyresni nei 60 m. amžiaus žmonės ir silpnesnės imuninės sistemos atstovai, Hilaria ir jos vyras Alecas Baldwinas stengėsi su niekuo nebendrauti. A. Baldwinui – 62 m., o Hilaria laukiasi, tad jie griežtai laikėsi karantino, siekdami maksimaliai apsisaugoti.

Kad Hilaria galėtų nuveikti kažkiek savo darbų dienos metu, jie su Alecu nusprendė išnuomoti auklei būstą netoli jų namų. Auklė gyvena naujame būste, lankosi tik prižiūrimų vaikų šeimoje ir išeina nusipirkti maisto. Hilaria ir Alecas nutarė, kad tai – saugiausias variantas, siekiant sumažinti riziką užsikrėsti koronavirusu ir būti produktyviems dieną.

Tinklalaidėje „Mamos mokykla“ Hilaria pasakojo, kad pati namuose mokė sūnus Romeo Alejandro Davidą (2 m.), Leonardo Angelį Charlesą (3 m.), Rafaelį Thomasą (5 m.) ir dukterį Carmen Gabriella (6 m.).

Daug veiklų turinti moteris neprivalo aiškintis, kodėl ji su Alecu nusprendė samdyti auklę, be to, ji ne kartą yra sakiusi, kad pagrindinis jos darbas – auginti vaikus. Kitą vertus, moteriai reikia laiko, kad galėtų mažųjų netrukdoma nudirbti savo darbus. Taigi buvo reikalinga pagalba iš šalies.

Pasak Hilarios, šalia negyvena nei jos, nei Aleco artimųjų kurie galėtų pagelbėti, o dirbti ir tuo pat metu prižiūrėti vaikus yra tiesiog neįmanoma.

Moteris pabrėžė: „Nieko blogo priimti pagalbą, ne gėda, kad tau padeda kiti žmonės.“ Šiaip ar taip, mažų vaikų tėvams tikrai prireiks pagalbos kažkuriuo metu, taigi „tiesiog nesąžininga“ versti juos nesmagiai dėl to jaustis.