Jausmai sunkiai nupasakojami

M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė teigė, kad šiuo metu jos širdyje gyvena patys nuostabiausi jausmai. Vaikų turintys draugai Moniką gąsdino, kad gimus mažylei, viskas nebus taip lengva, kaip gali atrodyti – su jais moteris nesutinka. Ir nors ne visada pavyksta gerai išsimiegoti, geros emocijos nugali viską. Auginti mažylę labai padeda vyras, šeimos nariai.

„Neįmanoma nupasakoti, ką aš jaučiu, tiems, kurie to nepatyrė. Mamos ir tėčiai supras, apie ką aš kalbu. Motinystės džiaugsmas atperka visas nemigo naktis. Manau, kad su tėvų pareigomis susitvarkome puikiai. Kadangi su dukra visur keliaujame kartu, jau grįžtu į darbą. Studija man yra kaip antri namai. Kol aš dirbu, Uma gali miegoti. Štai kodėl man reikėjo itin patogaus vežimėlio. Labai svarbu gerai susiplanuoti laiką, tada viską spėji“, – sakė moteris.

Mados namų „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė
Foto: Organizatorių nuotr.

Dizainerė pasakojo, kad jau seniai žinojo, kokį vardą duos dukrai. Būdama ketvirtą mėnesį nėščia, ji su vyru nusprendė, kad mergaitę pavadins Uma. Kai ji gimė, tėvai pamatė, kad šis vardas dukteriai labai tinka. Mergaitė turi ir antrą, šventą Dorotėjos vardą.

Labiausiai džiaugiasi išsirinktu vežimėliu

Vienas pirmųjų Umos kraitelio pirkinių – patogus, lengvas, manevringas ir stilingas vežimėlis. Moteriai buvo svarbu, kad vežimėlis patogiai tilptų į automobilio bagažinę.

„Išsirinkome universalų dviejų dalių vežimėlį. Man labai patinka jo dizainas – žemės spalvos, dailios, smulkios detalės, odinė rankena. Įkėlusi vežimėlio nuotrauką į socialinius tinklus, iš mamų sulaukiau daug pagyrų ir klausimų, kur jį pirkau, ar patogus. Smagu, kad žmonės pasitiki mano rekomendacijomis. Netrukus su šeima vyksime atostogauti į Tenerifę. Bijome ligų ir šaltojo sezono. Su mumis kartu keliaus ir šis vežimėlis. Labai laukiu atostogų, noriu kuo daugiau laiko skirti šeimai, nes viso nėštumo metu dirbau. Penktadienį ėjau į darbą, o sekmadienį pagimdžiau“, – kalbėjo moteris.

Mados namų „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė
Foto: Organizatorių nuotr.

Dukteriai – pačios kurti drabužėliai

Išskirtiniu stiliumi garsėjanti M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė juokėsi, kad puošti nori ir savo dukterį. Moteris sakė jau pastebėjusi, ko trūksta rinkoje. Jai visada buvo įdomu daryti tai, kuo pati gyvena.

„Kol neturėjau dukros, vaikų mada man buvo nesuprantamas dalykas. Kai atsiranda vaikas, pradedi pastebėti tai, kas anksčiau tikrai nebuvo svarbu. Kaip tik dabar nerandame patogios kepurės mažylei. Su viena šąla ausys, o kita smunka... Todėl vyksiu į biurą, kur su komanda Umai kursime kepurę žiemai. Taip iš paprastų dalykų gali atsirasti vaikų drabužių linija, įkvėpta mūsų patirties“, – kalbėjo dizainerė.