Meilės, pasimatymų ir santuokinio gyvenimo klausimus savo vedamos tinklalaidės eteryje M. Obama aptarinėjo su amerikiečių televizijos laidų vedėju Conanu O’Brienu.

Jiedu sutiko, kad ankstesnės kartos daug rečiau nei dabartinės išdrįsdavo prisipažinti, kad santuoka tikrai turi ir nemaloniąją pusę, rašoma portale independent.co.uk.

„Jaunos poros, susidūrusios su iššūkiais, neretai jaučiasi pasirengusios skirtis, nes mano, kad santuoka neturi ateities, – sakė M. Obama. – Vis dėlto jei bet kuris iššūkis reikštų santuokos pabaigą, mano ir Baracko santuoka būtų sudužusi ne vieną kartą, bet ji – atvirkščiai – labai tvirta.“

„Jei būčiau numojusi į santuoką ranka, jei būčiau nuo jos nusigręžusi tais nelengvais laikais, nebūčiau pamačiusi viso to grožio, kuris toje santuokoje irgi buvo“, – pridūrė 56-erių metų moteris.

„Ilgalaikiai santykiai nėra tas pats kas flirtas per „Tinder“. Norint, kad santykiai tęstųsi, būtina pamatyti visas savo partnerio puses“, – kalbėjo M. Obama.

„Jokio stebuklingo būdo čia nėra. Tereikia su kažkuo susipažinti, nuoširdžiai nuspręsti, ar norime su tuo žmogumi gyventi, rimtai su juo susitikinėti, sąžiningai prisiimti įsipareigojimus, stebėti, kaip rutuliojasi įvykiai, ir leisti atsitikti tam, kas turi atsitikti“, – aiškino M. Obama.

Michelle Obama

Po laidos M. Obama nutarė pratęsti santuokos patvarumo temą socialiniame tinkle „Instagram“. Moteris paviešino savo ir ankstesnio JAV prezidento Baracko Obamos vestuvinę nuotrauką. Priminsime, kad pora susituokė 1992 metais.

„Praeitą savaitę tinklalaidėje „The Michelle Obama Podcast“ Conanas ir aš kalbėjomės apie mudviejų santuokas. Gali būti, kad šie ryšiai mums yra stipriausia atrama, nes kiekvieną dieną suteikia ypač daug džiaugsmo, prasmės ir palaikymo“, – parašė ji.

„Dėl vieno dalyko abejoti netenka: jie reikalauja begalės pastangų, beribio atvirumo su savimi pačiais ir su partneriais“, – pridūrė M. Obama.

„Šitai aš tvirtai žinau. Būtų įdomu sužinoti, kokias pamokas apie santuoką ir save esate išmokę jūs“, – kreipėsi ji į savo paskyros sekėjus, ragindama pasidalyti įžvalgomis.

M. Obama ir anksčiau yra atvirai kalbėjusi apie savo santuokinio gyvenimo įkalnes ir nuokalnes. 2018 metais leidiniui „People“ ji pasakė štai ką:

„Į mane ir Baracką žmonės žvelgia kaip į pavyzdinę porą, tačiau kaip tik todėl turime būti atviri ir nebijoti pasakyti, kad noras nutraukti santuoką tam tikru etapu laikytinas normaliu – man toks tikrai buvo kilęs.“