Abu jaunieji karališkosios šeimos atstovai lanko privačiąThomas's Battersea mokyklą, kur už pusmetį tėvams tenka pakloti 6 tūkst. svarų (beveik 7 tūkst. eurų), rašoma tinklalapyje cosmopolitan.com. Remiantis mokyklos interneto svetainėje pateiktais meniu pavyzdžiais, kiekvieną dieną vaikai gauna užkandžių, sriubą, pagrindinį patiekalą ir desertą. Jie gali pasirinkti pagrindinį baltymų patiekalą arba žuvį, vegetarišką, veganišką, be glitimo ar pienišką.

Ką konkrečiai mokykloje valgo Kate Middleton vaikai? Pavyzdžiui yra prancūziška svogūnų sriuba, lašiša su bulvėmis, nesmulkintų kruopų makaronai, Viduržemio jūros regiono kuskusas ir kepta rūkyta skumbrė, patiekiama ant purios lęšių košės.

Užkandžiai, be abejo, yra vaisiai ir daržovės, saldumynų čia negalima. Valgyklos meniu vyksta trijų savaičių rotacija ir yra pritaikoma keičiantis sezonams.

Kalbant apie desertus, kurie yra įtraukti į princo George'o ir princesės Charlotte meniu, tai gali būti garuose virta uogienė ir kokoso pudingas, avižinių dribsnių ir razinų sausainiai, kurie patiekiami kartu su šviežiais bananų pieno kokteiliais.

Kiekvieną penktadienį vaikai mėgaujasi veganišku maistu, kuriame nebūna jokios mėsos. Tuomet patiekiama makaronai su sūriu, pomidorai ir kiti kruopų bei daržovių patiekalai.