1. Turėkite mėnesio, savaitės ir dienos planą

Kiekviena diena yra visiškai nauja galimybė pradėti viską iš naujo. Nepradėkite naujų metų be plano. Planas – tai tikslai, kurie yra konkretūs, išmatuojami, pasiekiami ir apriboti tam tikru laikotarpiu. Turėdami planą ir tikslus, galėsite įvertinti, ar jums pavyko jų pasiekti. Kasdienių tikslų įgyvendinimas įkvėps savaitės darbams, o savaitiniai tikslai paskatins siekti mėnesio tikslų.

2. Sumažinkite saldžių gėrimų vartojimą

Atrodo, nesvarbi užduotis, tačiau iš tikrųjų saldūs gėrimai gali sudaryti didžiąją dalį jūsų dienos kalorijų. Jų sumažinimas turės teigiamą poveikį jūsų sveikatai ir išvaizdai. Jausitės labiau energinga ir motyvuota.

3. Gerkite daugiau vandens

Nors gali atrodyti, kad gurkšnoti vandenį visą dieną bus sudėtinga, įvertinsite savo pastangas, kai jūsų oda, plaukai ir bendra išvaizda pradės švytėti, tarsi užgimę iš naujo. Vanduo taip pat padės jaustis sotesnioms, todėl nereikės griebtis menkaverčių užkandžių.

Foto: Vida Press

4. Nustatykite vieną dieną per mėnesį, kada su savo mylimuoju eisite į pasimatymą

Galite būti mama su mažu vaiku, tačiau vieną vakarą per mėnesį leiskite sau pabūti dviese su vyru. Jūsų santykių ir santuokos teigiama energija gerai paveiks ir jūsų mažylį.

5. Atsikelkite anksčiau

Kiekvieną dieną prabudus vos valanda anksčiau, turėsite daugiau laiko susitelkti ateinančiai dienai. Panaudokite šį laiką dienos planavimui, apmąstykite galimus pokyčius, pamedituokite. Nenustebkite, kad pirmomis dienomis galite jaustis išsekusios. Tačiau galiausiai tai taps maloniu įpročiu.

6. Vertinkite kiekvieną akimirką

Turime būti dėkingi už mažas ir dideles laimės akimirkas, kurias suteikia gyvenimas. Sąmoningumo praktikavimas yra vienas iš būdų, kaip tą padaryti. Vertinkite visą gyvenimą ir pakeiskite savo požiūrį į dalykus, kurie vyksta jūsų kasdienybėje.

Foto: Vida Press

7. Atgaivinkite primirštas aistras

Galite būti labai užimta mama, turinti penkis rėkiančius vaikus ir dešimt šunų. Vis dėlto, jei tikrai norite atgaivinti savo pomėgius, tai įmanoma. Skirkite jiems vos 20 minučių per dieną. Kodėl tai svarbu? Nes mama, kuri įgyvendina savo svajones, moko savo vaikus įgyvendinti savąsias!

8. Pamirškite perfekcionizmą

Siekis būti tobulai sekina ir verčia atsisakyti kai kurių idėjų jų net nepradėjus. Labiau džiaugsitės savimi, savo gyvenimu ir savo vaikai, jei susitaikysite su tuo, kad niekada nebūsi tobula!

9. Valgykite daugiau daržovių ir vaisių

Greitas maistas gali būti patogus, bet kas dar patogiau – energija, švytinti oda ir pojūtis, kad gali įveikti visus iššūkius. Vadovaukitės „5 per dieną“ planu – tai yra, kad kasdien privalote suvalgyti bent su vaisius ir tris daržoves. Jose esančios maistinės medžiagos padės apsisaugoti nuo ligų.

10. Susikurkite antrą pajamų šaltinį

Mažas vaikas namuose – ne tik didelis džiaugsmas, bet ir didelės išlaidos. Kurių vaikui augant atsiras tik daugiau. O tam reikia santaupų. Pagalvokite apie savo pomėgius, kurie galėtų atnešti pelno. Galbūt 2020-ieji yra tinkami metai pradėti savo verslą.