Kaip rašoma pranešime spaudai, renginys visiems norintiems jame apsilankyti duris atveria lapkričio 22-24 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Šiųmetės parodos, kuri organizuojama jau 25 kartą, pagrindinė tema – šeimos santykiai, psichologija ir sveikata. „Tai trys kertiniai akmenys, ant kurių konstruojamas laimingos vaikystės bei harmoningos šeimos namo pamatas“, – tvirtina projekto „Vaikų šalis“ vadovė Indrė Reimorienė.

Atsakydama į klausimą, kodėl verta sudalyvauti „Vaikų šalyje“, viena iš renginio organizatorių I. Reimorienė pažeria pluoštą argumentų. Anot jos, „Vaikų šalis“ nėra tik tradicinė paroda, kurioje apsilankę būsimi bei esami tėvai ar tik planuojantys tokiais tapti, susipažįsta su naujausia produkcija, skirta būsimoms mamoms, kūdikiams ir vaikams. Čia atėjusios šeimos namo išsineša pačią vertingiausią prekę – žinias. „Per 25 metus, kiek organizuojamas šis renginys, užaugome ir išsiplėtėme ne tik mes patys, kartu su mumis užaugo ir nauja tėvų karta, kuriai iki menkiausių smulkmenų rūpi jų vaikų raida, psichologija, emocinis intelektas, kuri domisi naujomis auklėjimo kryptimis bei ugdymo metodikomis, sveika gyvensena bei sveikatos priežiūros aktualijomis. Šiuolaikiniai tėvai ne tik kelia daugybę klausimų, jie ieško atsakymų, aktyviai diskutuoja. Ir tai yra nepaprastai puiku. Juk šiandien, gyvenant išmaniųjų technologijų padovanotame nuolatiniame informacijos sraute, nėra nieko svarbiau nei išmokti atsirinkti, kas šiame laikmetyje geriausia ir tai pritaikyti kasdieniame gyvenime“, – tvirtina I. Reimorienė.

Apsilankiusieji parodoje „Vaikų šalis“, anot I. Reimorienės, turės unikalią galimybę dalyvauti daugybėje konstruktyvių diskusijų, aktualių seminarų bei įdomių paskaitų. Naudingų ir praktiškų patarimų šeimoms nepagailės geriausi savo srities specialistai, tokie kaip vaikų gastroenterologas, prof. dr. Vaidotas Urbonas, vaikų ligų gydytoja, vaikų pulmonologė – alergologė dr. Indrė Būtienė, edukologė, kontekstinio ugdymo pradininkė, konsultantė švietimo klausimais Lietuvoje, ugdymo įstaigų kūrėja ir knygų autorė dr. Austėja Landsbergienė, psichologė psichoterapeutė, Paramos vaikams centro steigėja ir vadovė Aušra Kurienė, vaikų psichologė, raidos terapeutė, „Laimingas vaikas“ įkūrėja ir vadovė Milda Karklytė–Palevičienė bei daugelis kitų. Be jokios abejonės, renginyje netrūks ir pramogų: nuotaikingų koncertų, įvairių smagiųvaržybų bei kūrybinių dirbtuvių visai šeimai. Visi lankytojai turės galimybę laimėti vertingų prizų.