Kartu su Monika Marija scenoje pasirodys operos solistas Paulius ir išskirtinį vokalą turinti Milėja, Donato Montvydo komandai atstovaus jauniausia projekto dalyvė, jau žvaigžde vadinama septynerių Nikolė ir būgnais grojantis bei repuojantis Kristupas, o su Mantu Jankavičiumi ant scenos žengs ir dėl titulo kausis lyriškoji ir naujais pokyčiais ant scenos nustebinsianti Vakarė ir televiziją bei sceną jau gerai pažįstanti Sofija.

Finalo metu žiūrovų lauks ne tik įspūdingi vaikų ir jų mokytojų paruošti šou, tačiau ir netikėta staigmena – šeštojo „Lietuvos balsas“ sezono nugalėtoja Gerda Šukytė pirmą kartą pristatys pirmąjį savo solinį kūrinį.

Nepraėjus net dviem mėnesiams po didžiosios pergalės projekte, visuotinu fenomenu vadinta Gerda sako, kad ant nugalėtojos laurų užsisėdėti net nežadėjusi, – netrukus po finalo ji jau spėjo išleisti bendrą kūrinį su Inga Jankauskaite „Šoku viena“, o po bendradarbiavimo su žinomais kompozitoriais ir prodiuseriais dienos šviesą pasieks ir pirmasis jos solinis kūrinys, atspindėsiantis atlikėjos stilių.

"Lietuvos balsas. Vaikai"
Foto: LNK

„Naująją dainą parašė Juozas Martinkėnas. Ji apie tai, kaip mes pasiduodam aplinkai, kaip stengiamės būti panašūs į kitus, kaip bijom išreikšt save ir išsiskirti. Ji primena mano istoriją. Visada buvau kitokia, teko ir nuo savęs bėgt, bet galiausiai vis tiek norisi būti savim ir skatinti kitus tai daryti”, – apie naują kūrinį „Genai“ pasakoja Gerda. Naujoji atlikėjos daina visose muzikos platformose atsiras jau vasario 26 dieną.

Atlikėja, vis dar prisimindama nedrąsius savo žingsnius šeštajame ‚Lietuvos balsas“ sezone, projektui pasibaigus, žino, ką patartį sekmadienį į sceną lipsiantiems finalininkams.

„Kiekvienas iš jų turi suprast, kad jau gavo labai daug, ir kiekvienas gali tai panaudot po projekto, nesvarbu, kaip jis pasibaigs. Svarbiausia, nebijot savęs. Neapsimetinėt ir nepersistengt įtinkant kitiems“, – sako Gerda.

Įspūdingas „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalas – jau šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per LNK.